Виробничі потужності нашої компанії
  Наш завод є найбільшим в Європі з виробництва обладнання для птахівництва та систем огородження периметру. Виробничий комплекс розташований у місті Новоград-Волинському Житомирської області.

  Обсяги виробництва підприємства розраховані на 26 об'єктів устаткування на місяць. На заводі впроваджена система управління якістю, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

  Сучасне промислове обладнання для птахофабрик, що випускається під брендом ТЕХНА, давно завоювало світове визнання. Воно дозволяє здійснювати вирощування та утримання стада птиці в умовах, що відповідають світовим стандартам. 

  

Практично всі комплектуючі кліткового обладнання для птахівництва виготовляються на заводі, де зосереджений один з найбільших парків верстатів, серед яких: 

  - Верстат для виробництва поліпропіленової стрічки

  - Верстат для виробництва сіткової продукції

  - Суперсучасний швейцарський згинальний верстат

  - Проволокозгинальний верстат SIMCO

  - Верстат для виробництва ліній поїння

  - Верстат лазерного різання

  - Координатно-пробивний прес

  У лінійці продукції - більше 36 видів устаткування. Для птахівницьких господарств ми пропонуємо готові комплексні рішення: системи напування, годування, освітлення, яйцезбору, послідовидалення, мікроклімату, а також високоякісні клітки для утримання птиці. 

  Лінії поїння птиці забезпечать подачу чистої води в потрібній кількості. Завдяки спеціальним очисним фільтрам, система поїння може використовуватися для лікарського випоювання. 

  Ми пропонуємо дві системи годування: бункерну і ланцюгову. Системи дозволяють автоматично наповнювати годівниці з бункерів зовнішнього зберігання комбікормів. Роздача корму здійснюється з високою точністю, система рівномірно розподіляє корм і запобігає його розкиданню. 

  Також ми пропонуємо дві системи яйцезбору: ліфтову і елеваторну. Елеваторна система яйцезбору - економічна система, яка дозволяє зібрати яйце з кожного ярусу по черзі. Ліфтова система являє собою одночасний збір яйця з усіх ярусів кліткового обладнання (застосовується для великих птахокомплексів).

  Система послідовидалення дає можливість швидко і якісно видаляти послід з кліток птахів.

  Система складається з рухомої прибиральної поліпропіленової стрічки, приводної і натяжної станцій, похилого та поперечного транспортерів. Система дозволяє утримувати птицю і приміщення в чистоті.

  Всі види нашого кліткового обладнання виготовлені із сталі високої якості з цинковим покриттям першого класу.

  Все обладнання сертифіковане, зручне та надійне в експлуатації.