Кар'єра


Portfolio Image

Ключові факти

Рік заснування - 2004 

Кількість співробітників – на кінець 2017 року 489 осіб

 

Відмінні умови роботи


Хороша заробітна плата

Хороша заробітна плата

   Усі, хто працює в компанії ТЕХНА, одержують офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет і конкурентну заробітну плату, яка збільшується у міру підвищення кваліфікації і досвіду співробітника.


Навчання

Навчання

   Всі працівники після закінчення певного терміну роботи в компанії отримують можливість підвищити свою кваліфікацію і професійні навички на спеціальних тренінгах і курсах. 


Прекрасна атмосфера

Прекрасна атмосфера

   У нас всі націлені на командну роботу та отримання результату. Високий рівень професіоналізму і культури співробітників сприяють створенню сприятливої атмосфери взаєморозуміння та підтримки в колективі.


Турбота про дітей

Турбота про дітей

  Не забуває компанія і про маленьких «технівців», які в майбутньому можуть поповнити її ряди. Для дітей співробітників регулярно організовуються різні розважальні та освітні заходи. А напередодні великих свят всі отримують смачні подарунки.


Робоче місце

Робоче місце

   Компанія створює всі умови для комфортної роботи кожного співробітника: потужний комп'ютер, зручне робоче місце, вся необхідна оргтехніка, світле приміщення, що добре провітрюється.

   В компанії створені комфортні умови для відпочинку в обідню перерву і не тільки. Організоване постачання смачних комплексних обідів в офіс, частина вартості яких компенсує компанія.


Корпоративний відпочинок

Корпоративний відпочинок

   Кілька разів на рік співробітники мають можливість відпочити та поспілкуватися в неформальній атмосфері на корпоративних заходах 


Виникли питання?