Модель "AUTOMAT" з автоматичним вивантаженням бройлерів


Опис


   Кліткове устаткування для вирощування курчат-бройлерів розроблено з використанням переваг кліткової і підлогової технологій, завдяки чому були створені оптимальні умови утримання птиці. Застосування кліткової технології дозволяє збільшити виробничі показники до 130 кг м'яса в живій вазі з 1 ячейки за 1 цикл вирощування, що економічно вигідніше підлогового утримання бройлерів.

Переваги


 1. Автоматизація технологічних процесів (годування, напування, освітлення, послідовидалення). Повна автоматизація процесу вивантаження дає можливість задати зручні для виробника параметри вивантаження птиці і скоротити кількість обслуговуючого персоналу.
 2. Годівниці KoChiBo мають максимально ефективний фронт годівлі та рухоме  дно, що дозволяє регулювати її глибину. Це забезпечує легкий доступ курчаті до їжі в перші дні життя, що безпосередньо сприяє швидкому зростанню птиці
 3. Тривалий термін експлуатації устаткування за рахунок використання нержавіючої сталі, з цинковим покриттям першого класу (18-40 мкм);
 4. У базову комплектацію устаткування входить внутрішньокліткова світлодіодна система освітлення, яка дозволяє знизити витрати електроенергії в 10-15 разів у порівнянні з лампами розжарювання і в 2-3 рази в порівнянні з люмінесцентними і енергозберігаючими лампами;
 5. Зменшення витрат на обігрів птиці (рівномірний розподіл теплової енергії по всій висоті батареї клітки);
 6. Використано укріплені несучі стійки та оцинковані кріплення;

 

 У вартість обладнання входить


 1. Навчання персоналу птахофабрики;
 2. Введення в експлуатацію обладнання;
 3. Гарантійне обслуговування;
 4. Технічна підтримка з питань обслуговування обладнання співробітниками Сервісної Служби по всьому світу, а також періодична діагностика обладнання, його експлуатаційних показників;
 5. Технологічний Центр забезпечує повну технологічну підтримку протягом усього циклу вирощування бройлера (відвідування виробництва, онлайн-консультації, створення раціону годівлі птиці, розробленого за індивідуальними запитами).
 6. Розробка та впровадження інноваційних рішень для підвищення показників ефективності виробництва м'яса.

 

Додаткові послуги


 1. Постачання матеріалів для електромонтажних робіт;
 2. Комплексний монтаж обладнання в пташнику;
 3. Сервісне обслуговування, виконання всіх видів ремонтних робіт;   
 4. Проведення діагностики обладнання.

Для більш детального ознайомлення з технічними характеристиками пропонуємо Catalogue pdf завантажити каталог
Вирощування курчат-бройлерів модель

3D модель фрагмента батареї

Вирощування курчат-бройлерів модель

+ додаткове обладнання: Стіл для вигрузки бройлерівКількість об'єктів, на яких встановлені обладнання:

120 об'єктів

Кількість птицемісць:

8 128 908

Країни, де встановлені наше обладнання:

azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijanКоплектація


Cистема годування

Cистема годування

 У клітковому обладнанні для вирощування курчат-бройлерів від компанії ТЕХНА встановлюється внутрішньокліткова система годування з використанням інноваційної годівниці KoChiBo.


Система напування

Система напування

   Залежно від типу обладнання в клітці для вирощування курчат-бройлерів встановлюється одна або дві регульовані по висоті лінії напування з 3 ніпелями на кожній. Ніпеля володіють 3 ступенями свободи (360 °) і продуктивністю 80 мл / хв.


Система вивантаження птиці

Система вивантаження птиці

   У клітинному обладнанні для вирощування курчат-бройлерів від компанії ТЕХНА встановлена повністю автоматизована система вивантаження птиці - інноваційна технологія від компанії ТЕХНА, яка не має аналогів у світі.


Система послідовидалення

Система послідовидалення

   Система послідовидалення в обладнання для утримання курей-несучок від компанії ТЕХНА дозволяє прибирати послід швидко і якісно відразу з усіх ярусів (1 двигун - на 5 ярусів). Завдяки продуманій конструкції, можливості видаляти послід з вологістю до 65%, а також своєчасного прибирання та відповідної консистенції посліду попереджається зайве випаровування аміаку, сприяючи поліпшенню здорового мікроклімату в пташнику.


Система освітлення

Система освітлення

   У клітинному обладнанні для вирощування курчат-бройлерів встановлюється внутрішньоклітинна світлодіодна система освітлення, в якій враховані всі інноваційні досягнення світового птахівництва.


Система мікроклімату

Система мікроклімату

    Мікроклімат при вирощуванні та утриманні птиці відіграє не менш важливу роль, ніж кліткове обладнання, системи годування або напування. Система забезпечення мікроклімату від компанії ТЕХНА дозволяє автоматично контролювати і регулювати в пташнику показники температури повітря, кількість вуглекислого газу і вологість.


Система автоматики

Система автоматики

   В обладнанні для утримання курей-несучок від компанія ТЕХНА автоматизовані всі найважливіші технологічні процеси (годування, напування, освітлення, послідовидалення, яйцесбора). В залежності від побажань замовника ТЕХНА може запропонувати обладнання з різним ступенем автоматизації систем життєзабезпечення птиці.Відео


Вирощування курчат-бройлерів модель "AUTOMAT"
Вирощування курчат-бройлерів модель "AUTOMAT"
Вирощування курчат-бройлерів від посадки до вивантаженняКресленняФото