Модель "ROBOT" з роботизованим вивантаженням бройлерівВласна розробка конструкторського бюро компанії ТЕХНА – модель клітки ROBOT – внесена до Державного реєстру корисних моделей України й отримала Патент № 114210. Основна задача цієї моделі обладнання для вирощування бройлерів – оптимізація розташування кліток у пташнику із зменшенням технологічних проходів між клітками, ефективне використання площі пташника, зменшення застосування людської праці та забезпечення довговічності обладнання. Поставлена задача вирішується за рахунок того, що решітчасті підлоги кліток зсуваються по напрямних уздовж осі батареї за межі клітки. Виконується ця дія автоматично, без залучення персоналу. Вивантаження птиці відбувається шляхом виштовхування її на транспортер для послідовидалення, який рухається у напрямку, протилежному до напрямку зсуву решіток підлоги, та виводить за межі батарей.

 

Переваги впровадження інноваційної технології "ROBOT":

 1. Програмовані параметри вивантаження бройлерів на забій (технік встановлює кількість голів за годину залежно від логістики та потужності забійного цеху, a комп'ютер обчислює швидкість вивантаження)
 2. Зниження травматизму птахів (у 1,5-2 рази менше пошкоджень крил і ніг) 
 3. Зниження стресу у птахів (у зв'язку з тим, що розвантаження відбувається в повній темряві і без контакту з людиною)
 4. Кількість обслуговуючого персоналу зводиться до мінімуму. 
 5. У 3 рази збільшуються обсяги виробництва порівняно з підлоговою технологією. 
 6. На 15% збільшення потужності пташника в порівнянні зі старими клітковими технологіями (відстань між батареями зводиться до мінімуму завдяки новітній технології вивантаження птиці, що дозволяє збільшити кількість батарей в пташнику)

   Як же виглядає сам процес? Вивантаження птиці відбувається з кожного ярусу клітини по черзі, починаючи з верхнього ярусу. Полиці комірки автоматично зсуваються у напрямку до натяжної станції та птиця потрапляє на рухому стрічку послідовидалення. На стрічці птах транспортується в сторону приводної станції батареї, звідки надходить на ліфт за допомогою пруткового транспортеру. Ліфт переміщує птицю до приймального рольгангу. Все це відбувається при повній відсутності в пташнику обслуговуючого персоналу, тільки лише під контролем оператора. Технічним працівникам залишається тільки завантажити ящики з птицею на автотранспортний засіб.

У вартість обладнання входить

 1. Навчання персоналу птахофабрики;
 2. Введення в експлуатацію обладнання;
 3. Гарантійне обслуговування;
 4. Технічна підтримка з питань обслуговування обладнання співробітниками Сервісної Служби по всьому світу, а також періодична діагностика обладнання, його експлуатаційних показників;
 5. Технологічний Центр забезпечує повну технологічну підтримку протягом усього циклу вирощування бройлера (відвідування виробництва, онлайн-консультації, створення раціону годівлі птиці, розробленого за індивідуальними запитами).
 6. Розробка та впровадження інноваційних рішень для підвищення показників ефективності виробництва м'яса.
 7. Постачання матеріалів для електромонтажних робіт;
 8. Комплексний монтаж обладнання в пташнику;
 9. Сервісне обслуговування, виконання всіх видів ремонтних робіт;   
 10. Проведення діагностики обладнання.

Додаткові послуги

 1. Постачання матеріалів для електромонтажних робіт;
 2. Комплексний монтаж обладнання в пташнику;
 3. Сервісне обслуговування, виконання всіх видів ремонтних робіт;   
 4. Проведення діагностики обладнання. 


Вирощування курчат-бройлерів модель

3D модель фрагмента батареї

Вирощування курчат-бройлерів модель

+додаткове обладнання: Стіл для вигрузки бройлерів

Комплектація


Система годування

Система годування

   У клітковому обладнанні для вирощування курчат-бройлерів від компанії ТЕХНА встановлюється внутрішньоклітинна система годування з використанням інноваційної годівниці KoChiBo.


Система напування

Система напування

   Залежно від типу обладнання в клітці для вирощування курчат-бройлерів встановлюється одна або дві регульовані по висоті лінії напування з 3 ніпелями на кожній. Ніпеля володіють 3 ступенями свободи (360 °) і продуктивністю 80 мл / хв.


Система вивантаження птиці

Система вивантаження птиці

   У клітинному обладнанні для вирощування курчат-бройлерів від компанії ТЕХНА встановлена повністю роботизована система вивантаження птиці - інноваційна технологія від компанії ТЕХНА, яка не має аналогів у світі.


Система послідовидалення

Система послідовидалення

   Система послідовидалення в обладнання для утримання курей-несучок від компанії ТЕХНА дозволяє прибирати послід швидко і якісно відразу з усіх ярусів (1 двигун - на 5 ярусів). Завдяки продуманій конструкції, можливості видаляти послід з вологістю до 65%, а також своєчасного прибирання та відповідної консистенції посліду попереджається зайве випаровування аміаку, сприяючи поліпшенню здорового мікроклімату в пташнику.


Система мікроклімату

Система мікроклімату

    Мікроклімат при вирощуванні та утриманні птиці відіграє не менш важливу роль, ніж кліткове обладнання, системи годування або напування. Система забезпечення мікроклімату від компанії ТЕХНА дозволяє автоматично контролювати і регулювати в пташнику показники температури повітря, кількість вуглекислого газу і вологість.


Система мікроклімату

Система мікроклімату

   Мікроклімат при вирощуванні та утриманні птиці відіграє не менш важливу роль, ніж кліткове обладнання, системи годування або напування. Система забезпечення мікроклімату від компанії ТЕХНА дозволяє автоматично контролювати і регулювати в пташнику показники температури повітря, кількість вуглекислого газу і вологість.


Система автоматики

Система автоматики

   В обладнанні для утримання курей-несучок від компанія ТЕХНА автоматизовані всі найважливіші технологічні процеси (годування, напування, освітлення, послідовидалення, яйцесбора). В залежності від побажань замовника ТЕХНА може запропонувати обладнання з різним ступенем автоматизації систем життєзабезпечення птиці.Відео


Демонстрація роботи обладнання "ROBOT" на виставці
Демонстрація роботи обладнання "ROBOT" на виставці
Демонстрація роботи обладнання "ROBOT" на виробництвіФотоGalerie