3D тур


Опис


Кожна птахофабрика повинна приділяти увагу вирощуванню курчат для заміни дорослого поголів'я птиці. Це так званий ремонтний молодняк, який потребує специфічного режиму утримання. Від умов, в яких буде проходити вирощування молодняка, залежить якість курей-несучок та курей м'ясних порід. 

Вирощування ремонтного молодняку високої якості вимагає спеціального режиму годування, особливих умов мікроклімату. Також необхідно адаптоване кліткове обладнання. Завдяки новітнім розробкам компанії ТЕХНА, будь-яка птахофабрика буде оснащена необхідним обладнанням для вирощування молодого поголів'я птиці, в тому числі, і за індивідуальними замовленнями. 

У вартість обладнання входить

 1. Навчання персоналу птахофабрики;
 2. Введення в експлуатацію обладнання;
 3. Гарантійне обслуговування;
 4. Технічна підтримка з питань обслуговування обладнання співробітниками Сервісної Служби по всьому світу, а також періодична діагностика обладнання, його експлуатаційних показників;
 5. Технологічний Центр забезпечує повну технологічну підтримку протягом усього циклу вирощування бройлера (відвідування виробництва, онлайн-консультації, створення раціону годівлі птиці, розробленого за індивідуальними запитами).
 6. Розробка та впровадження інноваційних рішень для підвищення показників ефективності виробництва м'яса.
 7. Постачання матеріалів для електромонтажних робіт;
 8. Комплексний монтаж обладнання в пташнику;
 9. Сервісне обслуговування, виконання всіх видів ремонтних робіт;   
 10. Проведення діагностики обладнання.

Додаткові послуги

 1. Постачання матеріалів для електромонтажних робіт;
 2. Комплексний монтаж обладнання в пташнику;
 3. Сервісне обслуговування, виконання всіх видів ремонтних робіт;   
 4. Проведення діагностики обладнання.

Для більш детального ознайомлення з технічними характеристиками пропонуємо Catalogue pdf завантажити каталог

Типи обладнання для вирощування:


- Рем. молодняку бройлерів

- Рем. молодняку курей-несучок

- Рем. молодняку батьківського стада несучки (курка)

- Рем. молодняку батьківського стада несучки (півень)

- Рем. молодняку батьківського стада бройлерів (курка)

- Рем. молодняку батьківського стада бройлерів (півень)


Вирощування молодняка курчат модель

3D модель

Кількість об'єктів, на яких встановлено обладнання:

370 об'єктів


Кількість птахомісць:

25 328 592


Країни, в яких встановлено обладнання:

azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan

Комплектація


Система годування

Система годування

    У клітинному обладнанні для вирощування ремонтного молодняка і курчат-бройлерів від компанії ТЕХНА використовується бункерна система годівлі, що забезпечує високу точність роздачі корму і рівномірний розподіл кормів по всіх ярусах.


Система напування

Система напування

   Залежно від типу обладнання в клітці для вирощування ремонтного молодняка і курчат-бройлерів встановлюється одна або дві регульовані по висоті лінії напування з 3 ніпелями на кожній. Ніпеля володіють 3 ступенями свободи (360 °) і продуктивністю 80 мл / хв.


Система послідовидалення

Система послідовидалення

   Система послідовидалення в обладнанні  для вирощування ремонтного молодняка і курчат-бройлерів від компанії ТЕХНА дозволяє прибирати послід швидко і якісно відразу з усіх ярусів (1 двигун - на 5 ярусів). Завдяки її продуманій конструкції, можливості видаляти послід з вологістю до 65%, а також своєчасного прибирання та відповідної консистенції посліду попереджається зайве випаровування аміаку, сприяючи поліпшенню здорового мікроклімату в пташнику.

 


Система освітлення

Система освітлення

   У клітинному обладнанні для вирощування ремонтного молодняка і курчат-бройлерів  встановлюється внутрішньоклітинна світлодіодна система освітлення, в якій враховані всі інноваційні досягнення світового птахівництва.

 


Система мікроклімату

Система мікроклімату

   Мікроклімат при вирощуванні та утриманні птиці відіграє не менш важливу роль, ніж кліткове обладнання, системи годування або напування. Система забезпечення мікроклімату від компанії ТЕХНА дозволяє автоматично контролювати і регулювати в пташнику показники температури повітря, кількість вуглекислого газу і вологість.


Система автоматики

Система автоматики

   В обладнанні для вирощування ремонтного молодняка і курчат-бройлерів від компанія ТЕХНА автоматизовані всі найважливіші технологічні процеси (годування, напування, освітлення, послідовидалення, яйцесбора). В залежності від побажань замовника ТЕХНА може запропонувати обладнання з різним ступенем автоматизації систем життєзабезпечення птиці.

 

 КресленняФото