3D ТУР Утримання батьківського стада курей і півнів модель

На промислових птахофабриках, що мають замкнутий цикл виробництва, в обов'язковому порядку міститься батьківське стадо курей і півнів. Утримання батьківського стада переслідує мету відтворення молодняку, що йде на ремонт стада птиці.  Умови утримання курей-батьків безпосередньо впливають на якість потомства. 

Компанія ТЕХНА виробляє спеціальне кліткове обладнання, яке призначене як для роздільного, так і для спільного утримання курей і півнів. При спільному утриманні одна клітка розрахована на утримання двадцяти дев'яти курей і трьох півнів. При роздільному утриманні кожен півень утримується в окремій клітці, а кури по 4-5 голів у кожній клітці.  Зручна клітка, яка зроблена з високоякісної сталі, що обладнана жолобковими годівницями, поїлками, а також ідеально пристосована для якісного прибирання, що дозволяє утримувати птицю в чистоті. Для годування птахів є спеціальна додаткова годівниця.

Утримання курей у клітках спеціалізованих конструкцій створює максимально комфортні умови для пташиного стада, що сприятливо відбивається на його продуктивності, зокрема, та підвищенні виходу інкубаційних яєць. Конструкція кліток ТЕХНА передбачає наявність регульованого сідала, зручного затемненого гнізда, що дозволяє отримати інкубаційне яйце високої якості різних кросів. Клітки обладнані спеціальним козирком, яке захищає репродуктивне яйце, що до мінімуму скорочує втрати. Кліткове утримання курей і півнів батьківського стада сприяє реалізації генетичного потенціалу. 

Утримання курей-несучок в клітках від ТЕХНА знижує витрати на утримання і обслуговування батьківського пташиного стада, дозволяє підтримувати сприятливий мікроклімат пташника.   Розробки клітинних конструкцій компанії ТЕХНА враховують кращий досвід як вітчизняних, так і зарубіжних виробників, що працюють в області репродукції різних кросів курей.

Для більш детального ознайомлення з технічними характеристиками пропонуємо Catalogue pdf завантажити каталог


Утримання батьківського стада курей і півнів модель

3D модель

Комплектація


Система годування

Система годування

   У клітинному обладнанні для утримання обладнання для утримання батьківського стада курей і півнів від компанії ТЕХНА використовується бункерна система годівлі, що забезпечує високу точність роздачі корму і рівномірний розподіл кормів по всіх ярусах.


Система напування

Система напування

   У кожній клітці встановлено по 2 лінії напування (розташованих на різних рівнях) з 6 ніпельними поїлками вертикальної дії продуктивністю 50 мл / хв з V-подібним каплеуловлювачем.


Система яйцесбору

Система яйцесбору

   У клітковому обладнанні для утримання батківського стада від компанії ТЕХНА можуть бути встановлені ліфтова або елеваторна системи яйцесбора. Обидві системи працюють надійно, акуратно і точно, що дозволяє звести пошкодження яйця до мінімуму.


Система послідовидалення

Система послідовидалення

   Система послідовидалення в обладнання для утримання батківського стада від компанії ТЕХНА дозволяє прибирати послід швидко і якісно відразу з усіх ярусів (1 двигун - на 5 ярусів). Завдяки її продуманій конструкції, можливості видаляти послід з вологістю до 65%, а також своєчасного прибирання та відповідної консистенції посліду попереджається зайве випаровування аміаку, сприяючи поліпшенню здорового мікроклімату в пташнику, що дозволяє звести пошкодження яйця до мінімуму.


Система освітлення

Система освітлення

   Для освітлення пташників з клітковим обладнанням для утримання промислового батківсько стада  компанія ТЕХНА пропонує міжрядну світлодіодну систему освітлення, в которойучтени всі інноваційні досягнення світового птахівництва. 


Система мікроклімату

Система мікроклімату

   Мікроклімат при вирощуванні та утриманні птиці відіграє не менш важливу роль, ніж системи годування або напування. Система забезпечення мікроклімату від компанії ТЕХНА дозволяє автоматично контролювати і регулювати в пташнику показники температури повітря, кількість вуглекислого газу і вологість.


Система автоматики

Система автоматики

   В обладнанні для утримання батківського стада від компанія ТЕХНА автоматизовані всі найважливіші технологічні процеси (годування, напування, освітлення, пометоудаленіе, яйцесбора). В залежності від побажань замовника ТЕХНА може запропонувати обладнання з різним ступенем автоматизації систем життєзабезпечення птиці.


Креслення

Фото

Наші переваги


Вигідно

Обладнання із підвищеною ефективністю: витрачаєте менше - заробляєте більше

Сучасно

У виробництві обладнання задіяні провідні технології - сучасні стандарти надійності

Зручно

Ми маємо команду професіоналів, яка виконає монтаж обладнання на Вашому об'єкті в будь якій країні

Надійно

Висока якість нашого обладнання підтверджена сертифікатами та світовими винагородами


Наші клієнти


  • Client
  • Client
  • Client
  • Client
  • Client
  • Client
  • Client

Наші нагороди


Tyson Foods Gratitide

Tyson Foods Gratitide

«Farm Innovation Award – Poultry»

«Farm Innovation Award – Poultry»

«For the development and implementation of innovative products and technologies» VIV 2014

«For the development and implementation of innovative products and technologies» VIV 2014

Diploma for the development and implementation of innovative project of

Diploma for the development and implementation of innovative project of "Baltika"

> Всі нагороди

Географія наших об'єктів

Більше 1500 об'єктів в 33 країнах на 4 континентах


Географія наших об'єктів