3D тур - Утримання промислового стада курей - несучок модель "BALTIKA2"


Альтернативна система для утримання промислового стада курей

   Основною відмінністю альтернативної системи для утримання курей-несучок «Балтика» є те, що вона надає несучки набагато більше простору для вигулу, як того вимагають європейські та американські норми утримання птиці. Крім цього, в ній встановлені компоненти, значно поліпшують емоційний стан курей-несучок, що позитивно впливає на їх продуктивність.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, Catalogue pdf завантажити каталог


Утримання промислового стада курей - несучок модель

3D модель сегмента Baltika1

Утримання промислового стада курей - несучок модель

3D модель сегмента батареї Baltika2

Кількість об'єктів, на яких встановлено обладнання:

12 об'єктів

Країни, в яких встановлено обладнання:

azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan


Комплектація


Система годування

Система годування

  У клітковому обладнанні для утримання промислового стада курей-несучок Baltika від компанії ТЕХНА може бути використана одна з двох систем роздачі корму - бункерна або ланцюгова. В обох системах годування застосовані інноваційні технології, які дозволяють досягти високої точності і ефективності кормороздачи


Система напування

Система напування

   Лінії напування в клітинному обладнанні для утримання промислового стада курей-несучок Baltika розміщені в середній частині батареї, що забезпечує доступ до поїлок птаху з двох суміжних кліток. На дві суміжні клітки встановлюється 3 ніпельні поїлки вертикальної дії продуктивністю 50 мл / хв. Під кожною лінією напування встановлений краплевловлювач - жолоб, що запобігає потраплянню води на стрічку послідовидалення.


Система яйцесбору

Система яйцесбору

 У клітковому обладнанні для утримання курей-несучок Baltika від компанії ТЕХНА можуть бути встановлені ліфтова або елеваторна системи яйцесбору. Обидві системи працюють надійно, акуратно і точно, що дозволяє звести пошкодження яйця до мінімуму.


Система послідовидалення

Система послідовидалення

   Система послідовидалення в обладнанні для утримання курей-несучок Baltika від компанії ТЕХНА дозволяє прибирати послід швидко і якісно відразу з усіх ярусів (1 двигун - на 5 ярусів). Завдяки її продуманій конструкції, можливості видаляти послід з вологістю до 65%, а також своєчасного прибирання та відповідної консистенції посліду попереджається зайве випаровування аміаку, сприяючи поліпшенню здорового мікроклімату в пташнику.


Система освітлення

Система освітлення

   Для освітлення пташників з клітинним обладнанням для утримання промислового стада курей-несучок Baltika компанія ТЕХНА пропонує міжрядну світлодіодну систему освітлення, в якій враховані всі інноваційні досягнення світового птахівництва.


Система мікроклімату

Система мікроклімату

   Мікроклімат при вирощуванні та утриманні птиці відіграє не менш важливу роль, ніж клітинне обладнання, системи годування або напування. Система забезпечення мікроклімату від компанії ТЕХНА дозволяє автоматично контролювати і регулювати в пташнику показники температури повітря, кількість вуглекислого газу і вологість.


Система автоматики

Система автоматики

   В обладнанні для утримання курей-несучок Baltika від компанія ТЕХНА автоматизовані всі найважливіші технологічні процеси (годування, напування, освітлення, послідовидалення, яйцесбору). В залежності від побажань замовника ТЕХНА може запропонувати обладнання з різним ступенем автоматизації систем життєзабезпечення птиці.

 


Відео


Альтернативна система для утримання промислового стада курей Baltika
Альтернативна система для утримання промислового стада курей Baltika


Креслення

Фото