3D тур - Утримання промислового стада курей-несучок модель "GOLIAF"


   Кліткове обладнання для курей-несучок, що випускається компанією ТЕХНА, на думку, як вітчизняних, так і зарубіжних птахівників, є одним з кращих на світовому ринку.

   При створенні типових проектів кліток для курей-несучок фахівці конструкторського бюро компанії ТЕХНА враховують всі побажання і вимоги замовників. Вибір обладнання залежить від:

–  бажаного поголів'я птиці;

– технології систем утримання;

– кліматичних умов;

– розташування птахофабрики.

   Ми пропонуємо кліткове устаткування трьох типів– «Стандарт»«Універсал»«Преміум».

Завантажити каталог


Télécharger le catalogue

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, завантажте каталог

Завантажити →


Утримання промислового стада курей-несучок модель

3D модель
Кількість об'єктів, на яких встановлено обладнання:

650 об'єктів

Кількість птахомісць:

31 701 749

Країни, в яких встановлено обладнання: :

azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan


Комплектація


Система годування

Система годування

   У клітковому обладнанні для утримання промислового стада курей-несучок від компанії ТЕХНА може бути використана одна з двох систем роздачі корму - бункерна або ланцюгова. В обох системах годування застосовані інноваційні технології, які дозволяють досягти високої точності і ефективності кормороздачи


Система напування

Система напування

   Лінії напування в клітинному обладнанні для утримання промислового стада курей-несучок розміщені в середній частині батареї, що забезпечує доступ до поїлок птаху з двох суміжних кліток. На дві суміжні клітки встановлюється 3 ніпельні поїлки вертикальної дії продуктивністю 50 мл / хв. Під кожною лінією напування встановлений краплевловлювач - жолоб, що запобігає потраплянню води на стрічку послідовидалення.


Система яйцесбору

Система яйцесбору

   У клітковому обладнанні для утримання курей-несучок від компанії ТЕХНА можуть бути встановлені ліфтова або елеваторна системи яйцесбору. Обидві системи працюють надійно, акуратно і точно, що дозволяє звести пошкодження яйця до мінімуму.


Система послідовидалення

Система послідовидалення

   Система послідовидалення в обладнанні для утримання курей-несучок від компанії ТЕХНА дозволяє прибирати послід швидко і якісно відразу з усіх ярусів (1 двигун - на 5 ярусів). Завдяки її продуманій конструкції, можливості видаляти послід з вологістю до 65%, а також своєчасного прибирання та відповідної консистенції посліду попереджається зайве випаровування аміаку, сприяючи поліпшенню здорового мікроклімату в пташнику.


Система освітлення

Система освітлення

   Для освітлення пташників з клітинним обладнанням для утримання промислового стада курей-несучок компанія ТЕХНА пропонує міжрядну світлодіодну систему освітлення, в якій враховані всі інноваційні досягнення світового птахівництва.


Система мікроклімату

Система мікроклімату

   Мікроклімат при вирощуванні та утриманні птиці відіграє не менш важливу роль, ніж клітинне обладнання, системи годування або напування. Система забезпечення мікроклімату від компанії ТЕХНА дозволяє автоматично контролювати і регулювати в пташнику показники температури повітря, кількість вуглекислого газу і вологість.


Система автоматики

Система автоматики

 В обладнанні для утримання курей-несучок від компанія ТЕХНА автоматизовані всі найважливіші технологічні процеси (годування, напування, освітлення, послідовидалення, яйцесбору). В залежності від побажань замовника ТЕХНА може запропонувати обладнання з різним ступенем автоматизації систем життєзабезпечення птиці.Відео


Утримання промислового стада курей-несучок модель "GOLIAF"
Утримання промислового стада курей-несучок модель "GOLIAF"


Креслення


Фото