Поліпропіленова лента для поздовжнього послідовидалення


Поліпропіленова лента

Загальні характеристики поліпропіленової стрічки:

• стійкість до кислот, лугів, солей і більшості органічних розчинників і підвищених температур;

• витримує велике навантаження на розтяг;

• стрічка може використовуватися для комплектації транспортерів, що працюють в діапазоні температур від 10 до 60°С як в умовах дії агресивних середовищ, так і для транспортування агресивних матеріалів;

• поверхня стрічки має низьку адгезію, тому легко очищається від залишків матеріалів, які транспортувалися на ній.

 

 

Наші переваги

- Висококваліфіковані фахівці, що володіють великим досвідом роботи з різними видами обладнання;

- На виробництві впроваджена Система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001: 2010;

- Мережа сервісних центрів, що надають кваліфіковану допомогу з діагностики, ремонту устаткування і пайку стрічок будь-яких виробників.

Поліпропіленова лентаПоліпропіленова стрічка – це необхідна складова системи підтримки чистоти і видалення посліду з пташника. У птахівничому обладнанні від компанії ТЕХНА використовується стрічка виключно власного виробництва.

На сьогоднішній день найефективнішим способом видалення посліду з пташника, є стрічкова система послідовидалення, яка дозволяє підтримувати сприятливий клімат і оптимальні санітарні умови у приміщенні. Завдяки налагодженій системі вентиляції та сітчастій конструкції перегородок консистенція і вологість (65%)  посліду дозволяє використовувати його як добриво, що збільшує ефективність всього виробництва.

У системах поздовжнього послідовидалення використовується спеціальна поліпропіленова стрічка. Очищають ці стрічки за допомогою шкребків, що забезпечують прибирання посліду з стрічок на поперечний транспортер. Шкребки виготовляються з стійкого до зносу матеріалу і кріпляться на задні стійки. Також на задній стійці встановлений мотор-редуктор, за допомогою якого здійснюється прибирання посліду з стрічок батареї. Кількість мотор-редукторів залежить від кількості стрічок, зазвичай встановлюють по одному на 2-3 стрічки.

Загальні характеристики поліпропіленової стрічки:

Поліпропіленова стрічка – витримує велике навантаження на розтяг, стійка до високих температур, більшості органічних розчинників, кислот, лугів і солей. Вона може використовуватися в умовах дії агресивного середовища або для транспортування агресивних матеріалів, а також для комплектації транспортерів, які працюють при температурі від 10 до 60°С. Поверхня стрічки легко очищається від залишків посліду, що транспортується, завдяки низькій адгезії.

Наші переваги

Завдяки впровадженню системи управління якістю (відповідно до міжнародних стандартів ISO9001: 2008) та висококваліфікованим фахівцям, що володіють великим досвідом роботи з різними видами обладнання, компанія ТЕХНА займає лідируючі позиції на споживчому ринку. Ми прагнемо вдосконалити і полегшити роботу кожного птахівника. А досвідчені майстри та фахівці наших сервісних центрів у будь-який момент нададуть кваліфіковану допомогу в ремонті та діагностиці обладнання, а також у процесі пайки поліпропіленових стрічок будь-яких виробників.

Broilers Growing

Broilers Growing
Growing Broilers

Broilers Growing
Layers Housing

Broilers Growing
Pullets

Broilers Growing
Breeders Housing

Broilers Growing
Alternative system