Силоси


Силоси

Силоси

Ефективні рішення для якісного зберігання кормів.

Якісне зберігання кормів – обов’язкова умова отримання здорового безпечного продукту будь-якого птахівничого господарства чи тваринницької ферми. Компанія ТЕХНА пропонує перевірені рішення для зберігання кормів різних видів та обсягів, силоси із різноманітними опціями для завантаження та вивантаження сировини.  

Завдяки високій стійкості металу, який використовують у виробництві силосів, продукція придатна для експлуатації  в різних кліматичних умовах. Тому географічних обмежень використання наших силосів немає.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати вам силоси в залежності від цільового призначення, виробничих потреб, можливих обсягів та видів продукції та інших особливостей використання зовнішнього бункера зберігання.


Силоси

Силоси із плоским дном

Максимально міцні стальні силоси-зерносховища.

Діапазон місткості від 4 м3 до 35,227 м3.

Ухил покрівлі 30°.

Силоси придатні для експлуатації в різних кліматичних зонах із різною сейсмічністю, виготовляються індивідуально під кожний проект. Їхня надійність перевіряється шляхом статичних розрахунків, під час яких щільність конструкції береться як 830 кг/м3. Дизайн дверцят забезпечує зручний вхід-вихід із силосу-зерносховища. Покрівля зерносховища виготовлена із надміцних гофрованих покрівельних панелей класу АSТМ-653.

 Проблему  утворення іржі остаточно розв’язано шляхом використання у виробництві силосів стальних листів із гальванічним покриттям. Можливість регулювання листів корпусу та опірних стійок зерносховища дозволяє рівномірно розподілити навантаження на силос.

 У точках з’єднання використовуються болти якості  10,9 із покриттям Geomet 500А Рlus.


Силоси

Силоси із конусним дном

Силоси із конусним дном використовуються здебільшого на виробництвах і об’єктах із невеликою виробничою потужністю. В них зберігають продукцію, яка потребує частого завантаження та вивантаження. Навантаження на стінки корпусу та опірні стійки в силосах із конусним дном регулюється шляхом статичних розрахунків.

Силоси виготовляють із листів сталі із гальванічним покриттям завтовшки 600 г/м2 та межею плинності  350N/мм2, міцність на розтяг дорівнює 450 N/мм2. Градус конічного ухилу може бути різним, що дозволяє розширити асортимент продуктів, які можна зберігати у силосі. Наприклад, для вивантаження пшениці із силосу достатньо ухилу 45°, у той час як ухил у зерносховищах для зберігання більш жирного продукту сягає 60°. У зерносховищах із конусним дном використовується спеціальна система вентиляції трубчастого типу.


Силоси

Cилоси для вивантаження продукту до вантажних автомобілів

Силоси із конусним дном, встановлені на спеціальні опори, використовують для вивантаження продукту, що зберігається, у вантажівки та залізничні вагони.

 Діапазон діаметрів 4,57м ≤  ≥ 6,90м       

Діапазон місткості від 33,29 м3 до 263,70 м3.


Силоси

Силоси для кормової продукції

Силоси для кормовой продукции із основою конусного типу використовують на сільськогосподарських підприємствах та кормових заводах.

Діапазон діаметрів від 1,83 м до 4,57 м

Діапазон місткості від 4,10 м3 до 163,34 м3

З метою полегшення вивантаження продукції з низькою плинністю ухил днища силосу для кормової продукції складає 60˚та 67˚. Завантаження силосу відбувається керованим із землі механізмом відкривання верхньої кришки, завдяки чому немає потреби постійно підніматися нагору. Додатковий виступ пластини корпусу над конусним дном силосу запобігає потраплянню дощової води в середину конусного днища. Додатково до силосів, у якості опції, замовникові пропонується вікно спостереження для здійснення контролю рівня заповнення, кришка для чищення конусного днища, а також різноманітне обладнання для вивантаження.

 Якість використаних болтів та з’єднувальних елементів - 10,9 Geomet 500 A PLUS

Додатково до основної продукції пропонуємо також ковшові елеватори комерційного та промислового призначення, ланцюгові конвеєри, горизонтальні та з ухилом, вентиляційні системи для тривалого зберігання продукту.


Broilers Growing

Broilers Growing
Growing Broilers

Broilers Growing
Layers Housing

Broilers Growing
Pullets

Broilers Growing
Breeders Housing

Broilers Growing
Alternative system