Система вентиляції


У створенні оптимального мікроклімату, самопочуття пташиного стада і його продуктивності важливу роль відіграє вентиляція в пташнику. Задовільна якість повітря сприятливо впливає на здоров'я пташиного стада і значно підвищує його продуктивність. 

 Компанія ТЕХНА може запропонувати потенційним клієнтам на вибір чотири вентиляційні системи: класичну, тунельну, систему «євро» і змішану. Для кожного пташника встановлюється та система, яка підходить до кліматичних умов регіону. 

 Системи вентиляції в пташнику дозволяють в будь-який час року підтримувати потрібний температурний режим, приплив свіжого повітря, виключає протяги. Працюють вентиляційні системи за допомогою сучасних витяжних вентиляторів. 

 Вентиляція пташника від ТЕХНА дозволяє підтримувати не тільки температурний режим, достатній приплив свіжого повітря, а й впливає на його вологість. Наші системи не тільки надійні, але і економічні. 

 Залежно від регіональних кліматичних умов, конструкції виробничих приміщень, а також побажань замовника, компанія ТОВ «ВО Техна» пропонує наступні варіанти систем вентиляції пташника:

  1. Класична
  2. євро
  3. тунельна
  4. змішана