Утримання промислового стада курей - несучок модель "BALTIKA2"

Утримання промислового стада курей - несучок модель

Утримання промислового стада курей - несучок модель

Основною відмінністю альтернативної системи для утримання курей-несучок «Балтика» є те, що вона надає несучки набагато більше простору для вигулу, як того вимагають європейські та американські норми утримання птиці.

дізнатися більше →

Система утримання стада курей без кліток EGGoist

Система утримання стада курей без кліток EGGoist

Система утримання стада курей без кліток EGGoist

EGGoist відповідає параметрам безкліткового утримання організацій, що сертифікують продукцію у США (UEP, HSUS, AHC), а також задовольняють вимоги ЄС щодо організації утримання несучок.

дізнатися більше →

Вирощування ремонтного молодняка несучок за безклітковою технологією BALTIKA PULLETS

Вирощування ремонтного молодняка несучок за безклітковою технологією BALTIKA PULLETS

Вирощування ремонтного молодняка несучок за безклітковою технологією BALTIKA PULLETS

З компанією ТЕХНА ви отримаєте набагато більше, ніж просто обладнання для птахівництва. BALTIKA PULLETS відповідає усім вимогам ЄС та США щодо умов утримання курей-несучок та вирощування ремонтного молодняка.

дізнатися більше →

Безкліткове утримання курей-несучок


Провідний постачальник обладнання для птахівництва, компанія ТЕХНА, спеціалізується на розробці, виробництві та продажу професійного сучасного устаткування для птахофабрик м’ясного та яєчного напрямків і птахівничих господарств повного циклу.

В асортименті обладнання ТЕХНА моделі, параметри та технічні можливості яких відповідають запитам птахівничих підприємств, що знаходяться у різноманітних кліматичних умовах. Проте, як показує історія розвитку світового птахівництва, не лише клімат формує пакет вимог до обладнання. Значно впливовішими та нерідко визначальними стають місцеве законодавство, що диктує правила й умови утримання сільськогосподарської птиці, а також зміни у поглядах людства на захист навколишнього середовища та гуманне ставлення до тварин, що відбуваються під впливом масштабної роботи різноманітних партій та суспільних організацій.

Своєрідною межею, яку свого часу з успіхом подолала ТЕХНА, стали Директиви Ради директорів Євросоюзу 1999/74/ЕС, що регулюють умови утримання птиці з точки зору благополуччя та здоров’я самої птиці. Гуманне ставлення до тварин на час виходу Директив перевищило статус суспільної пропаганди і перейшло на рівень законодавчий. У свідомості європейського споживача міцно закріпився взаємозв’язок «щасливої» птиці та якісного здорового продукту. Цей причинно-наслідковий зв'язок був доведений і науковими дослідженнями, які у свою чергу стали підґрунтям для введення правил організації процесу утримання птиці, дотримання яких забезпечить їй можливість проявляти природну поведінку.

Тренд світового птахівництва – cage-free, або безкліткове утримання курей-несучок став рушійною силою американської та європейської птахівничої галузі. І якщо Європа ще від початку 2000-х вимагає від своїх птахівничих господарств дотримуватися підвищених стандартів утримання сільськогосподарської птиці, то в Америці пожвавлення відзначилось 5-7 років тому, коли провідні рітейлери, заклади харчування, мережі фаст-фуд один за одним почали оголошувати про свій перехід на продукцію, отриману у спосіб безкліткового утримання птиці. Не залишається обабіч й Україна, із року в рік інтерес до відповідного обладнання з боку українських птахівничих підприємств зростає. 

У відповідь на потреби європейського та американського ринку ТЕХНА розробила лінійку обладнання, в якій передбачила вільно-вигульне утримання курей-несучок. Різні конфігурації цієї альтернативної системи дозволяють і зараз отримувати куряче яйце у відповідності до всіх вимог країн ЄС.  

У першу чергу, це – альтернативні системи BALTIKA, BALTIKA 2 та BALTIKA 3, в яких передбачена можливість вільного пересування птиці пташником, належним чином облаштовано гнізда для несення яєць в умовах, наближених до природніх, створено місця для заточування кігтів. І разом з цим у такому обладнанні досягнуто високого рівня автоматизації виробничих процесів – розподілу кормів, подавання води, яйцезбору, видалення посліду, освітлення, мікроклімату.

Для досягнення найбільшої ефективності при виробництві яєць компанія додала до переліку безкліткового обладнання ще й систему для вирощування ремонтного молодняка курей-несучок – BALTIKA PULLETS. Це обладнання ми пропонуємо птахофабрикам для скорочення адаптаційного періоду молодняка після переходу у «доросле» обладнання, пристосоване для утримання курей-несучок. У BALTIKA PULLETS курчата перебувають в умовах, аналогічних до тих, що будуть створені несучкам потім: вони так само мають можливість вільно пересуватися пташником, копирсатися у підстилці, заточувати кігті, відповідно до їхньої природної поведінки.

Ще сміливіше рішення для безкліткового утримання  – це інноваційна розробка компанії ТЕХНА під назвою MULTIFLOOR. Вона передбачає облаштування багаторівневого пташника для утримання сільськогосподарської птиці на гратчастій підлозі. Один з різновидів цієї системи  -  EGGoist – було створено спеціально для утримання курей-несучок. У ній успішно поєднано переваги утримання курей на підлозі, що надає їм свободу руху і вивільнення природних потреб, та кліткового утримання, яке дозволяє досягнути високих економічних показників завдяки автоматизації головних виробничих процесів – яйцезбору, послідовидалення, розподілу кормів та води.

Тож, якщо потреби вашого бізнесу перетнули межу традиційного виробництва, і ви бажаєте отримувати яйце, яке відповідає вимогам ЄС та США, вам неодмінно стануть у нагоді наші пропозиції – лінійка обладнання для утримання курей-несучок з вигулом BALTIKA та система утримання курей-несучок на гратчастій підлозі у багаторівневому пташнику EGGoist.

Не зволікайте, звертайтеся за додатковою інформацією, ми радо вас проконсультуємо і допоможемо зробити правильний вибір.