3D ТУР Підлогове обладнання

Підлогове обладнання для вирощування бройлерів "KoChiBo"

  У підлоговому обладнанні для вирощування курчат-бройлерів від компанії ТЕХНА враховані останні розробки та досягнення світового птахівництва. Системи годівлі і напування спроектовані з урахуванням інноваційних досягнень і найвищих вимог у сфері підлогового вирощування та утримання птиці.

 Купити підлогове обладнання для бройлерів від компанії ТЕХНА Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном, вказаним на сайті, або звернувшись у офіс нашої компанії. Також Ви у будь-який момент можете отримати on-line консультацію з питань покупки підлогового обладнання для бройлерів на нашому сайті.

 

Для більш детального ознайомлення з технічними характеристиками пропонуємо Catalogue pdf завантажити каталог


Підлогове обладнання

В систеі використовується Годівниця "KoChiBo"

Країни, де встановлені наше обладнання:

azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan azerbaijan

Комплектація


Система годування

Система годування

   В системі годування враховані останні розробки та досягнення в галузі підлогового вирощування птиці. Спеціально розроблена універсальна годівниця KoChiBo повністю відповідає всім вимогам, які існують на сучасних комплексах з вирощування бройлерів із застосуванням підлогової технології.


Система напування

Система напування

   В системі напування використовуються труби довжиною 5,8 м для скорочення кількості з'єднань. Лінії обладнуються тросом антисідало. Ніпеля вільно обертаються на 360 °, забезпечуючи необхідною кількістю води птицю будь-якого віку.


Система освітлення

Система освітлення

   Для освітлення пташників з підлоговим обладнанням для вирощування курчат-бройлерів компанія ТЕХНА пропонує світлодіодну систему освітлення, в якій враховані всі інноваційні досягнення світового птахівництва.


Система мікроклімату

Система мікроклімату

   Мікроклімат при вирощуванні та утриманні птиці відіграє не менш важливу роль, ніж клітинне обладнання, системи годування або напування. Система забезпечення мікроклімату від компанії ТЕХНА дозволяє автоматично контролювати і регулювати в пташнику показники температури повітря, кількість вуглекислого газу і вологість.


Система автоматики

Система автоматики

   В обладнанні для підлогового обладнання для вирощування бройлерів від компанія ТЕХНА автоматизовані всі найважливіші технологічні процеси (годування, напування, освітлення, послідовидалення, яйцесбора). В залежності від побажань замовника ТЕХНА може запропонувати обладнання з різним ступенем автоматизації систем життєзабезпечення птиці.Відео


Годівниця KoChiBo
Годівниця KoChiBoКресленняФото