Сортувальне обладнання

   Птахівницькі підприємства, орієнтовані на виробництво харчового яйця, завжди прагнули до зменшення ушкодження яйця під час його сортування.

  На багатьох птахофабриках України, Росії та інших країн СНД, навіть на великих, яйця все ще сортують вручну, що негативно позначається на ефективності виробництва. Даний відбір неточний, Сортировщица важко розрізнити різницю ваги в кілька грам, і боячись помилитися, відносять перебуває на грані критичності яйця до дрібніших. Швидкість роботи професійної сортувальниці сягає близько 20 тисяч яєць в зміну, але і хибний відбір при цьому становить 20%. Оскільки яйця продаються по штукам, а не за масою, то птахофабрики несуть значні втрати.

  Тому, щоб відповідати стандартам якості яєць, які пред'являються роздрібною торгівлею і кінцевим покупцем, керівництво птахофабрик все частіше замислюється над питанням вибору та придбання автоматичного або напівавтоматичного яйцесортіровального обладнання.

  Компанія ТЕХНА, що є дилером провідних світових виробників сортувального обладнання (серед яких, наприклад, японська фірма NABEL), пропонує птахофабрикам широкий модельний ряд машин для сортування та пакування яєць. 

  Системи допоможуть автоматизувати весь процес роботи, а саме:

- Автоматичне розвантаження лотків з яйцями і контейнерів;

- Автоматичну переукладання яєць з лотків в одну сторону на головний транспортер за допомогою повітряних камер;

- Автоматичний відбір яєць з січеною шкаралупою, брудних яєць і яєць з кров'яними вкрапленнями;

- Мийку і сушку яєць;

- Дезінфекцію;

- Зважування на електронних вагах;

- Упаковку яєць в лотки;

- Нанесення маркування на шкаралупу яєць;

- Автоматичне закривання і штампування дрібноштучних упаковки;

- Транспортування упаковок з готовою продукцією.