Допоміжне обладнання


Система розвантаження стопок

  Система розвантаження стопок автоматично знімає по одному лотку з стопки. Дана система може з легкістю працювати зі стопками до 8 лотків. Транспортування лотків досить просте. Яйця плавно і дбайливо транспортуються на автонавантажувач.

 

Стіл-акумулятор

  Для ефективного використання сортувальної машини і 100% завантаження лінії сортування необхідно дотримуватися рівномірної подачі яєць на всі ряди роликових транспортерів. 

  З цією метою використовується стіл-акумулятор, який накопичує яйця і регулює його подачу до машини.

Орієнтатор


   Вже на конвеєрі подачі яйця відбувається орієнтування розміщення яєць (всіма повітряними камерами в одному напрямку).

   Орієнтатор визначає гострі і тупі кінці яєць, які були доставлені автозавантажувачем, при необхідності перевертає, вибудовує їх в лінію і відправляє рівним потоком в одному напрямку.

Автозавантажувач

   Автозавантажувач завантажує яйця з лотків на роликовий транспортер. Ця частина обладнання є найбільш забрудненою. Технологія, яку застосовує компанія, дає можливість мити водою цю частину машини, так як електрична система знаходиться у верхній частині обладнання.

   NABEL замінив ручне укладання і застосував лінійну систему, щоб мінімізувати пошкодження яєць при завантаженні. Усі яйця дбайливо вкладаються на машину. Порожні лотки автоматично штабелюються. Це економить витрати робочої сили.

Автоматичний детектор вкраплень крові

   У той час як яйця переміщаються спеціальними пальчиковими транспортерами, на них направляється спеціальне світло, яке визначає наявність крові.

   Комп'ютер аналізує зміну в довжині світлової хвилі, яка реагує на гемоглобін, що міститься в крові.

   Даний метод використовується і для коричневих яєць, які раніше було важко перевірити на наявність вкраплень крові.

   Продуктивність обладнання - 40 000 яєць на годину. Використання спектрального аналізу - це найвищий рівень технології компанії NABEL.

   Пристрій не пропустить жодну краплю крові, якою б незначною вона була. 

   Виявить єдине яйце з дефектом жовтка серед 20 0000 або 30 0000 яєць.

Автоматичний детектор тріщин

 

   У минулому процес виявлення тріщин займав дуже багато часу. Низький рівень продуктивності створював труднощі в сортуванні яєць. Високотехнологічне обладнання ACD 300 • 600 було створено, щоб повністю вирішити цю проблему.

   Час вибирати якість
   У автодетекторі ACD - 300 • 600 вперше в світі використовується метод трансформації Фур'є. Навіть найменша тріщина створює глухий звук. Автодетектор тріщин шкаралупи яєць ACD - 300 • 600 аналізує тон і акустику звуку. Завдяки технологіям звукового аналізу точність детектора становить 95%.

    Що краще, один раз побачити або сто разів почути?
    Краще визначати тріщини яєць за допомогою фотоаналізу або ж звукового детектора?
Фахівці довгий час працювали над цим питанням. Враховуючи те, що шкаралупа яйця просвічується на мікрорівні з точністю, приблизно 60% виявлення тріщини, можна з упевненістю стверджувати, що технологія перевірки, яка заснована на принципі акустики звуку, набагато ефективніша. Пошкоджене яйце видає специфічний звук, який аналізується і порівнюється з численною базою даних. Вперше у світі в «Технології акустичного визначення тріщин» була застосована трансформація Фур'є і програмна пам'ять. Використання даних технологій дозволяє ефективно виявляти пошкодження яєць.

   16-ти разове простукування яйця
   Чим частіше в процесі дослідження торкатися головної теми, тим більше користі можна отримати. Та ж сама ситуація і з яйцем. Таппери (деталі, що простукують яйця) моделі ACD - 300 • 600 перевіряють кожне яйце 16 разів. Якщо ж у процесі перевірки виникає аномальний звук, яйце відзначається як «тріснуте» і відправляється на окремий стіл. Зроблені, у вигляді дугоподібних проводів, таппери простукують кожне яйце за 0,01 секунди. Перевіряються всі 6 рядів яєць, зібрані дані перевіряються і аналізуються. Ця технологія запатентована і застосовується не тільки при сортуванні яєць, але і в багатьох інших галузях.

   Нове покоління датчиків є кращим в швидкості та надійності.

   Надійність обладнання заснована на точності детектора тріщин
    Навіть найменші, розміром з волосок, тріщини можуть перетворитися на великі. Ці тріщини повинні бути виявлені і зведені до нуля, оскільки надійність роботи яйцесортувального обладнання може знизитися.

   Устаткування ACD 300 • 600 відповідає запитам навіть найвимогливіших клієнтів, оскільки справляється з найбільш непомітними тріщинами, які важко побачити людині або камері.

Автоматичний детектор бруду


   Наступна система перевірки яйця - це автоматичний детектор бруду з візуальною високошвидкісною обробкою.

   Забруднення яйця визначається за допомогою CCD камери.

   Комп'ютер швидко обробляє зображення і з високою точністю робить вибракування яйця.

   Датчик визначає навіть найбільш незначні забруднення, такі як послід або жовток.

   Забруднення курячим послідом визначається червоним світлодіодним індикатором. 

   Забруднення жовтком визначається синім світлодіодним індикатором.

Машина для автоматичного миття яєць


   Після того як яйця вирівняні і спрямовані потоком в одну сторону, вони направляються в мийну машину.

   В даному обладнанні компанія NABEL застосувала унікальні щітки. В ряд вибудувані 12 щіток, які, обертаючись з великою швидкістю, забезпечують очищення яйця з мінімальним пошкодженням.

   Мийна машина безперервно відстежує концентрацію хлориду і температуру води. Вода забирається потоком повітря і яйця направляються в сушку.

Автоматична мийка обладнання 


   Автоматична мийка обладнання піною очищає обладнання для миття та сушіння яєць. За допомогою цієї машини можна легко вимити брудні щітки і внутрішні частини машини, натиснувши лише одну кнопку.    Піна наноситься на щітки і внутрішні частини машини залежно від запрограмованого часу для очистки.

   Після закінчення процесу видалення забруднень, машина промивається чистою водою і висушується. Всі процеси повністю автоматизовані. Тепер не потрібно витрачати час на те, щоб поміняти або вичистити щітки після роботи.

   Після того як яйця висушені, вони направляються на інспектування.

Овоскопування

 

   Система просвічування призначена для відбраковування оператором неякісних яєць. Напівавтоматичні системи овоскопування можуть проводити відбір яєць за чотирма категоріями: бруд, кров, насічка, бій.

   Принцип роботи дуже простий - оператор легким дотиком спеціальної указки відзначає брудне, тріснуте або з наявною кров'ю яйце в кабінці просвічування лампами, тим самим здійснює відбракування його, а комп'ютери за допомогою спеціальних камер фіксують це і воно автоматично відводиться на лінію відбраковування.

 

Ультрафіолетовий стерилізатор

   Ультрафіолетова дезінфекція перешкоджає поширенню бактерій на яйці, а також на обладнанні. Санітарна обробка шкаралупи яйця за допомогою ультрафіолетових хвиль спрямована безпосередньо на бактерії ДНК, в результаті знищуються навіть найбільш стійкі бактерії сальмонели і стафілококу.

Технічні характеристики
Потужність: 455W (65W ? 7)
Тип лампи: QGL 65 – 2 
Довжина УФ хвиль: 253.7 nm 
Інтенсивність випромінювання: 16 mW/cm2
Інтенсивність випромінювання: 50 mW sec/cm2
(на поверхні яйця)   Довідка 
Необхідна інтенсивність випромінювання для знищення бактерій:
Сальмонела: 15.2 mWsec/cm2
Стафілокок: 9.3 mWsec/sm2

Подача порожньої тари

   Залежно від комплектації сортувальні машини можуть оснащуватися автоматичною або ручною подачею лотків.

Пристрій запечатування роликового типу eos 500, -510

   Надійна багатофункціональна технологія запечатування яєчних лотків.

   Обертальні частини запечатачуючого пристрою закривають лотки, не зупиняючи процес роботи.

   У даному запечатуючому пристрої вперше використовується ультразвук для надійної та дбайливої роботи. Використання в механізмі ультразвуку дає можливість працювати з різними пластиковими упаковками.    Тепер дане устаткування можна застосовувати для різного роду матеріалів, таких як: полівінілхлорид і A-PET.

   При транспортуванні або переміщенні повні закриті яєчні лотки не так і легко розпечатати, але легко відкрити, коли ви принесли їх додому.

   Дане обладнання має можливість швидко налаштовуватися на зміни, пристрій доступний кожному в управлінні і перенастроювуванні.

Крапельно-струменевий принтер

   Струменевий принтер безконтактним способом наносить відбиток безпосередньо на шкаралупу яйця.

   Вид маркування може включати дату сортування, термін придатності, логотип і номер партії. 

   Для маркування використовується харчове чорнило, таким чином, при розробці обладнання ми дбаємо про споживача.

Інформаційне забезпечення

   Дані про робочі характеристики машини виводяться на CPU - центральний процесор управління.

   Спарені CPU системи не тільки контролюють роботу устаткування, але і за допомогою принтера видають повну інформацію про перероблену продукції і роботу машини. 

   У разі виходу з ладу одного CPU, інший починає свою роботу, при чому видає про це інформацію на папері.

   На роботі автоматичного комплексу включення іншого CPU не відбивається.   Функції CPU:

  • виведення інформації на комп'ютер щодо сорту, вагу, функції пакувальних ліній, повної бази даних про всіх відомі типи упаковки;
  • підрахунок яєць за категоріями, системами детекції та пакувальними лініями;
  • дані про робочі характеристики, машина зберігає в пам'яті інформацію про зупинки в роботі машини та їх причини. Ця функція дозволяє відстежувати щоденну продуктивність машини;
  • діагностика, машина не тільки попереджає про можливі несправності, але і вказує на їх можливі джерела. За допомогою встановленого програмного забезпечення стало можливим з'ясувати, хто або що зупинило машину в певний час. Графічна інформація дозволяє використовувати машину з максимальною ефективністю.