Яйцесортувальні машини


NWG 1000

   Це надзвичайно маленький тип сортувального столу, NABEL NWG 1000 - краща машина для простого сортування. Низька собівартість процесу сортування робить використання даного обладнання економічно вигідним для будь-якого підприємства. Оригінальна технологія NABEL «Магнитный балансёр» поводиться з яйцями м'яко і дозволяє уникнути зайвої насічки.

   Висока точність зважування та можливість регулювання «Магнитных балансёров» дозволяє отримувати сортування яєць до 7-ми категорій.

   NABEL NWG 1000 - простий, компактний проект, який не вимагає додаткових виробничих площ, чим вигідно відрізняється від аналогічного обладнання інших фірм.

   Забезпечує легке використання машини з мінімальним обслуговуванням. Не вимагає від обслуговуючого персоналу високого професіоналізму. 

MAP 1000


   Компактна і зручна у використанні автоматична машина MAP 1000 з продуктивністю 10 тис. яєць/год. має опції великих комплексів, у тому числі: мийку, сушку, датчик насічки, бруду, кров'яних вкраплень, забезпечена системою візуального контролю яйця, маркуванням (струменевий маркиратор), CPU (центральний процесор для керування роботою машини).

   Метод магнітного зважування яйця

   Використовувана система магнітного зважування дозволяє зважувати яйце з точністю до 0,1 грама.

   Обладнання розроблено таким чином, щоб всі операції відбувалися на передній частині машин, прямо перед працівником, а процес пакування у лотки відбувається автоматично.

   Система дозволяє використовувати лотки на 6, 8, 10, 15 яєць, а також паперові на 30 яєць.