Послуги


Проведення діагностики обладнання

Проведення діагностики обладнання

Діагностика обладнання проводиться після отримання заявки та узгодження дати здійснення робіт. Діагностика триває протягом одного дня. За її результатами надається інформація про стан обладнання, рекомендації щодо усунення дефектів і пропозиції щодо модернізації обладнання.


Проведення ремонтних робіт

Проведення ремонтних робіт

Тривалість служби устаткування залежить від дотримання вимог щодо його експлуатації та своєчасного проведення його технічного обслуговування та ремонту. Фахівці служби сервісу компанії «ТЕХНА», які пройшли спеціальне навчання і мають великий практичний досвід, якісно виконають ремонтні роботи різної складності. При проведенні робіт використовуються спеціальні прилади та інструменти.


Пайка стрічок послідовидалення

Пайка стрічок послідовидалення

Фахівці компанії «ТЕХНА», що займаються пайкою і ремонтом пластикових стрічок послідовидалення, мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи в цій сфері. Пайка стрічок проводиться під час монтажу нового обладнання. На діючому обладнанні можливий ремонт стрічок будь-яких виробників. З'єднання стрічок здійснюється «косим» швом за допомогою апарату для пайки стрічок, завдяки чому досягається висока якість шва. Таким методом було спаяно тисячі стрічок, які при дотриманні правил експлуатації працюють роками.


Ремонт і налагодження системи вентиляції

Ремонт і налагодження системи вентиляції

Служба сервісу виконує роботи будь-якої складності з ремонту та налагодження систем вентиляції всіх виробників. Проводиться програмування контролерів вентиляції згідно з технологічним процесом вирощування або утримання птиці. Також представники служби сервісу проводять навчання відповідального персоналу підприємства, дають консультації з усіх питань роботи системи вентиляції.


Забезпечення оригінальними запчастинами

Забезпечення оригінальними запчастинами

Служба сервісу швидко доставляє необхідні оригінальні запчастини. Своєчасність доставки забезпечується завдяки численним філіям служби в різних країнах - Узбекистані, Казахстані,  Білорусі та ін., Кожен з яких має свій склад запасних оригінальних запчастин.Усе ще шукаєте відповіді?


Тел: +380 67 567 0793


Сервіс


 З дня свого заснування компанія ТЕХНА успадковує ідеологію провідних світових виробників, яка будується на постулаті "будь-яка несправність - це відповідальність виробника".

 Сервісна служба здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації обладнання. Компанія використовує сервіс в якості потужного ресурсу для підвищення інтересу до своєї продукції - замовник отримує обладнання, яке звільняє його від будь-яких турбот, пов'язаних з можливими проблемами. ТЕХНА надає такі послуги, як: роботи з пайки пластикової стрічки, обов'язкове навчання персоналу під час запуску обладнання, діагностика, проведення всіх видів ремонту будь-якої складності, постачання запасних частин і т.д..