Американські обрії: ясні чи похмурі?

Американські обрії: ясні чи похмурі?


 

Повернулися з Атланти. Взяли участь у щорічному масштабному заході, що традиційно об’єднує виробників та переробників, покупців та продавців новітніх технологій і послуг у галузі виробництва м’яса великої рогатої худоби, м’яса птиці та яєць. Виставка International Production & Processing Expo (IPPE) тривала три дні. Більш ніж 1200 учасників та близько 30 тисяч відвідувачів стали свідками цієї події, насиченої не тільки власне виставковою, але й освітньою програмою. 

ТЕХНА була єдиним виробником обладнання для птахівництва з України, а також одним з небагатьох виробників кліткового обладнання для всіх напрямків птахівництва.

Американській аудиторії ми презентували не тільки обладнання власного виробництва. Важлива особливість роботи нашої компанії, про яку варто було повідомити нашим потенційним клієнтам, це спектр послуг, доступний кожному замовникові у рамках підписаного контракту без додаткової оплати. На американському ринку, втім, як і на ринках інших країн, така турбота про клієнта вигідно відрізняє нас від інших компаній-виробників, які часто, якщо й пропонують допомогу спеціалістів, то тільки в якості додатково сплачуваної послуги. У той час ТЕХНА надає замовникові технологічну підтримку, що полягає у необхідних консультаціях та особистому супроводі важливих технологічних процесів – посадки птиці, розрідження, вивантаження тощо. Також завжди у доступі сервісна служба компанії, яка виконує усі необхідні роботи з налагодження, профілактики обладнання, заміни зношених елементів.

Проте, найголовніше, чим ми прагнули привернути увагу американських птахівників, це концепція нового обладнання Multifloor. Суть нового проекту полягає в інакшому погляді на вже відомі речі: ми взяли за основу систему утримання курей-несучок, відому у світі як nests & slots (вона досить поширена, особливо серед виробників яєць категорії cage-free), та «обгорнули» її у незвичний спосіб, розташувавши в одному приміщенні одразу 4 рівні такого обладнання. У нашому новому концепті  будівля та обладнання для утримання несучок – це єдиний комплекс, оснащений необхідними системами для забезпечення  продуктивної життєдіяльності птиці.

Основна мета проекту – забезпечити дотримання вимог головних американських організацій, які сертифікують птахівничу продукцію, і зробити водночас виробництво яєць категорії cage-free економічно вигідним.

«Будемо відверті, ми очікували значно більшого інтересу до концепції Multifloor, - поділилася своїми враженнями від перебування на IPPE начальник відділу маркетингу та реклами Інна Волкова. – Адже останніми роками засоби масової інформації активно привертають увагу споживачів до яєць, отриманих від курей на безклітковому утриманні, провідні ритейлери та ресторатори анонсують свій перехід на продукцію cage-free, птахівники замислюються над переобладнанням господарств.  Проте ми побачили ситуацію і з іншого боку: споживачі прагнуть мати свободу вибору і не готові переплачувати за звичні продукти, а виробники яєць, як то кажуть, насамперед, рахують гроші і не поспішають робити невиважених кроків. Та ми сподіваємося, - висловила надію Інна, - що з часом наша нова концепція знайде своїх прихильників. Адже проект на стадії розробки, триває будівництво експериментального майданчика для відшліфовки усіх деталей обладнання та відпрацювання технології утримання. Маючи певні виробничі та економічні результати, ми зможемо довести доцільність проекту не на словах, а на цифрах, що дасть нам привід розраховувати на більшу довіру та зацікавленість з боку наших потенційних замовників». 

 


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr