Безкліткове утримання за програмою держпідтримки аграріїв

Безкліткове утримання за програмою держпідтримки аграріїв


  

Ще один тип обладнання виробництва компанії ТЕХНА увійшов до списку вітчизняної техніки, витрати на придбання якої компенсує держава. І це – системи для безкліткового утримання курей-несучок. Для впровадження такої технології утримання курей ТЕХНА пропонує декілька видів так званої «збагаченої» клітки – це альтернативні системи BALTIKA, BALTIKA 2, BALTIKA 3, а також інноваційну систему, що передбачає утримання курей-несучок у кількаповерховому пташнику на ґратчастій підлозі – EGGoist. Першу альтернативну систему BALTIKA було розроблено ще у 2010 році. Тоді ж відбулася й прем’єрна інсталяція цього обладнання у Прибалтиці. Поштовхом для розробки та втілення «клітки без дверцят», що надає свободу пересування несучкам у пташнику, стали запровадженні на території ЄС Директиви, які регулюють утримання сільськогосподарської птиці. Згодом, керуючись законодавчими вимогами у сфері промислового птахівництва різних країн ЄС, а також США, ТЕХНА розширила лінійку альтернативних систем, запровадивши випуск ще кількох видів обладнання BALTIKA. Між собою вони відрізняються параметрами, розташуванням та конструкцією гнізд, облаштуванням системи послідовидалення, яйцезбору тощо.

Для досягнення максимальної ефективності утримання курей-несучок в альтернативних системах кілька років тому ТЕХНА запропонувала ринку обладнання для вирощування молодняку несучок за аналогічною «безклітковою» технологією.  BALTIKA PULLETS забезпечує звикання до системи утримання із вільним пересуванням птахів у пташнику, дає можливість майбутнім несучкам від малечку призвичаїтися до режиму та простору, завдяки чому перехід до обладнання для курей продуктивного віку відбувається максимально спокійно, без стресу, що у свою чергу скорочує період адаптації.      

На противагу обладнанню BALTIKA розробку системи EGGoist було започатковано лише два роки тому. Ядром концепції нового обладнання стала ідея задовольнити потреби усіх учасників процесу виготовлення товарного яйця – від власників птахівничих господарств до споживачів, у тому числі, і самих курей-несучок. У результаті комплексного підходу до розробки компанії вдалося створити продукт з високим потенціалом та відкритими можливостями, який можна адаптувати під будь-які потреби та вимоги птахівничого господарювання.

Нагадаємо, що за програмою підтримки аграріїв держава компенсує 25% вартості обладнання і техніки українського виробництва. Компенсації підлягає продукція, що включена до переліку сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Наразі, усе обладнання, що випускає компанія ТЕХНА, занесено у даний список.             


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr