Зустріч ключа і гайки

Зустріч ключа і гайки

Portfolio Image

Зустріч ключа і гайки

   Планова зустріч співробітників Служби Сервісу Виробничого Об'єднання ТЕХНА, в рамках програми підвищення кваліфікації, буде проходити з 4 по 8 серпня, в Києві.

   Під час заходу учасники програми з України, Росії, Казахстану, Узбекистану, Тунісу і Китаю зможуть ознайомитися з інноваційними розробками компанії, які вже отримали не одну нагороду протягом поточного виставкового року; технологіями ефективного впровадження інновацій, порадами з експлуатації, і, звичайно ж, обмінятися думками та досвідом, щоб зміцнити міжнародне співробітництво.  

   Офіційна частина програми передбачає візит до Центрального офісу компанії в Києві, а також на виробниче підприємство в Новограді-Волинському. Відвідавши завод, учасники заходу зможуть побачити весь виробничий цикл створення устаткування ТЕХНА, а також його експлуатаційні характеристики, що будуть продемонстровані на одному з експериментальних майданчиків. Крім того, в рамках програми зустрічі, учасники відвідають найбарвистіші і найвідоміші місця столиці Київської Русі. 


Author: Alex Masterov

Photostream on Flickr

Broilers Growing

Broilers Growing
Growing Broilers

Broilers Growing
Layers Housing

Broilers Growing
Pullets

Broilers Growing
Breeders Housing

Broilers Growing
Alternative system