Компенсація витрат – це реальність!

Компенсація витрат – це реальність!


 

Компенсація витрат – це реальність, в яку треба повірити, ба більше,
варто скористатися!

У цьому нещодавно переконалося фермерське господарство НАТОН, виробничі потужності якого розташовані на Сумщині. Понад 10 років птахофабрика цього господарства постачає яйця рідному регіону та доставляє продукцію у деякі інші області України, утримуючи на фермі 100 тис. курей-несучок. Окрім виробництва яєць НАТОН активно займається рослинництвом: вирощує сою, кукурудзу, зернові культури, що користуються не аби яким попитом. Маючи таке надійне підґрунтя у вигляді кормової бази, керівництво ФГ НАТОН не раз замислювалося над розширенням птахівничого напрямку. Тому, інформація про державну програму підтримки аграріїв у господарстві викликала жвавий інтерес.

Отримати компенсацію 25% можна, придбавши обладнання тільки вітчизняного виробника. Тож, зваживши пропозиції компаній-виробників птахівничого обладнання з переліку таких, що підлягають відшкодуванню, керівництво НАТОН зупинило свій вибір на клітковому обладнанні для утримання курей-несучок виробництва ТОВ «ВО ТЕХНА». Звернулися у компанію, розробили проект і вже за кілька місяців на об’єкті розпочався монтаж 5 ярусів нового обладнання на 52 тис. птахомісць.              

Після закриття акту про виконання усіх робіт за контрактом, ФГ НАТОН передало необхідний пакет документів до Ощадного банку України і вже за два місяці потому отримало на свій рахунок компенсацію у розмірі 25% суми, зазначеної у контракті.

Випробувавши цю схему та впевнившись у дієвості державної підтримки, керівництво фермерського господарства вирішило продовжити його розвиток. У подальших планах компанії обладнати ще 3 корпуси для утримання несучок, а також налагодити виробництво м’яса птиці на підлоговому обладнанні та вирощувати ремонтний молодняк для поповнення власного поголів’я несучок.

Нагадаємо, встановлена на поточний рік Міністерством аграрної політики та продовольства України Програма державної підтримки аграріїв серед інших інструментів передбачає надання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання у розмірі 25%. Порівняно з минулим роком розмір компенсації  збільшився на 5%, а сума виділених на компенсацію державних коштів становить майже 1 мільярд гривень. Відшкодуванню підлягають витрати на техніку та обладнання вітчизняних виробників, які включено у затверджений Мінаграпрод перелік.   

 

 


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr