Подвійна вигода: аграрії розвиваються - держава відшкодовує.

Подвійна вигода: аграрії розвиваються - держава відшкодовує.


  

ТОВ «ВО ТЕХНА» увійшло до списку вітчизняних виробників, за придбання продукції яких держава гарантує повернення коштів у розмірі 25% вартості закупленого обладнання.

Міністерство аграрної політики та продовольства України у поточному році впровадило Програму отримання часткової (25%) компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання українського виробництва. Ця програма дає змогу аграріям, які, обираючи продукцію для своєї діяльності, надають перевагу вітчизняному виробнику, частково повернути кошти, що були витрачені на розвиток свого підприємства. Таке впровадження, звичайно, дозволило звернути увагу аграріїв України на своїх, українських виробників техніки та обладнання.  Водночас це стимулює українську промисловість до підвищення якості продукції та розвитку співпраці із компаніями-співвітчизниками.  

Для отримання оголошеної компенсації сторони угоди повинні дотриматися усіх умов, зазначених у Програмі. По-перше, відшкодуванню підлягають техніка та обладнання лише певних компаній. Перелік таких виробників та їхньої продукції затверджено Міністерством і викладено у відкритий доступ на офіційному сайті. Серед 40 українських промисловців із понад 800 одиницями техніки для різних галузей агропромислового комплексу зазначено й обладнання кліткове для утримання курей-несучок, для вирощування курчат-бройлерів та для вирощування ремонтного молодняка курей від Виробничого Об’єднання ТЕХНА. По-друге, розрахунки за угодою та отримання компенсації повинні відбуватися за допомогою українських банків. Учасники програми не повинні мати заборгованості перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування і не повинні бути банкрутами чи знаходитися на стадії ліквідації підприємства. Після здійснення купівлі та отримання компенсації придбана техніка та обладнання повинні бути використані за призначенням і не підлягають відчуженню протягом трьох років.

Порядок процедури отримання компенсації детально описано в інструкції, яка доступна на сайті Мінагрополітики.

У 2018 році за придбання обладнання ТОВ «ВО ТЕХНА» передбачено підвищення ставки  та встановлено розмір компенсації 30% від вартості закупленої продукції.

Радимо не зволікати та скористатися наданою державою можливістю вигідно розвивати свій аграрний бізнес.          


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr