Птахівництво-2015

Птахівництво-2015


   У Трускавці, у мальовничому Прикарпатті, відбулась подія року галузі птахівництва – Міжнародна конференція «Птахівництво-2015». Прекрасна організація конференції «Союзом птахівників України» стала запорукою плідної роботи та відпочинку для всіх її учасників. В ході конференції птахівники обговорювали актуальні питання галузі, перспективи її розвитку, в кулуарах розгортались «гарячі» дискусії.

   Вперше конференція відзначилась присутністю багатьох іноземних компаній.

   Зі свого боку, ТЕХНА не зрадила своїй традиції щорічно брати участь у конференції. Із доповіддю виступив Перший заступник генерального директора Євген Ворона і презентував учасникам унікальну розробку ТЕХНА – роботизовану технологію вирощування бройлерів. Дана технологія вже запатентована і впроваджена в ряді країн. Нещодавно технологія була інстальована на одному з підприємств України.

   Українське птахівництво – один з найбільш економічно привабливих видів агробізнесу, що динамічно розвивається. Саме тому, інноваційні розробки і технології викликають живий інтерес. Доказом стали запити на поставку даного обладнання, що були зроблені під час конференції.

   Сьогодні Україна посідає третє місце з постачання м'яса птиці в Європу. А обсяги виробництва яєць в Україні склали 2% від світового обсягу продажів.


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr