Південна Азія вітає TЕХНА

Південна Азія вітає TЕХНА


З 20 по 22 лютого компанія TЕХНА брала участь у виставці Kish-Iran Poultry & LivestockExpo, де успішно презентувала своє обладнання і отримала позитивні відгуки відвідувачів.

  

   Експозиція Kish-Iran Poultry & Livestock Expo була розгорнута на острові Кіш, республіка Іран. За три дні роботи VIV Expo Pavilion відвідало чимала кількість гостей з багатьох провінцій країни, представників регіональних компаній, що вельми позитивно позначилося на рентабельності участі компанії ТЕХНА. Крім того, виставку відвідали співробітники міністерства сільського господарства республіки. Вони також ознайомилися з продукцією TЕХНА, залишивши вельми схвальні відгуки. 

 Особливою популярністю у відвідувачів користувалася кліткова батарея для вирощування курчат-бройлерів з внутрішньоклітковою системою годування і автоматичним вивантаженням бройлерів, що наочно демонструє переваги використання кліток в великому виробництві. Також TЕХНА презентувала 3-ярусну кліткову батарею для утримання курей-несучок

   Виставковий стенд нашої компанії став найбільш відвідуваним за весь час виставки, так як ТЕХНА єдина з іноземних підприємств представила зразки обладнання.

   - Цілі, які були поставлені при участі в Kish-Iran Poultry & Livestock Expo, безумовно, були досягнуті, - прокоментував Анатолій Кублій, керівник відділу експорту. - Ми ефектно презентували TЕХНА на ринку Південної Азії, широко ознайомивши регіональних представників з нашою продукцією.

   Виставка Kish-Iran Poultry & Livestock Expo була організована за участю міжнародної торгової платформи VIV Pavilion, що спеціалізується на розвитку м'ясної промисловості країн Євразії, і Sunsafa National & International Expo Organizer Co Iran. Наступний етап VIV - найбільша виставка VIV Europe в Голландії, до учасників якої також приєднається TЕХНА.

 

 


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr