Підсумки виставки VIV Turkey 2015

Підсумки виставки VIV Turkey 2015

Portfolio Image

Підсумки виставки VIV Turkey 2015

Підсумки виставки VIVTurkey 2015

   З 11 по 13 червня компанія ТЕХНА була учасником виставки VIV Turkey 2015. Щорічно тисячі птахівників відвідують виставки VIV у пошуках нових ефективних рішень для розвитку свого бізнесу і птахівничої галузі в цілому. І цей рік не став винятком.

   Анатолій Кублій, директор з експорту компанії ТЕХНА, розповів про результати участі в VIV Turkey 2015.   

   Анатолій, розкажіть для початку, які Ваші загальні враження від виставки. 

   Перше, на що хотілося б звернути увагу, так це на те, що цього року виставка була відмінно організована. Відвідуваність виставки була забезпечена на 100%, і я дуже задоволений цим фактом. Друге, так - результати виставки VIV Turkey не менш успішні, ніж результати iнших виставок. На виставці було проведено велику кількість переговорів з потенційними замовниками, і я сподіваюся, вони виявляться дуже результативними.

   Розкажіть, будь ласка, детальніше про позиції ТЕХНА на виставці.

   Наш стенд, безсумнівно, користувався популярністю серед відвідувачів виставки. Зацікавленість була настільки великою, що наші менеджери на стенді кожну хвилину були залучені до переговорів.  

   А що Ви скажете з приводу стендів інших учасників? Чи виділялася ТЕХНА серед них?

   Чомусь представники європейських компаній брали участь у виставці або зі стендами малих розмірів із зразками, або і зовсім без зразків. Так що серед них у ТЕХНА був найбільший стенд, що привертав увагу. Але хотілося б відзначити, що компанії, які виставлялися «у себе вдома» вельми гідно презентували свою продукцію і перебували з нами на одному рівні.

   Чим ще виявилася цікава виставка VIV Turkey 2015?

   VIV Turkey 2015 цікава ще й тим, що вона орієнтована не стільки на замовників з Туреччини, скільки на замовників із сусідніх країн. А саме: країни Близького Сходу, частково Північна Африка (Лівія та Судан) і безпосередньо Іран. Принаймні, з року в рік ми спостерігаємо таку тенденцію. 


Author: Alex Masterov

Photostream on Flickr

Broilers Growing

Broilers Growing
Growing Broilers

Broilers Growing
Layers Housing

Broilers Growing
Pullets

Broilers Growing
Breeders Housing

Broilers Growing
Alternative system