СЛОВО НАДАЄТЬСЯ ЕКСПЕРТУ

СЛОВО НАДАЄТЬСЯ ЕКСПЕРТУ


   28 жовтня у рамках виставки «ІнтерАГРО» відбувся семінар «Сучасне птахівництво – технології, якість, кадри». Його організатором став журнал «Сучасне птахівництво».

   Із доповіддю «Інновації – шлях до успіху» на семінарі виступив головний спеціаліст технологічного відділу компанії ТЕХНА Валерій Томяк.

  У своєму виступі він розповів про новітні технічні розробки компанії, поділився результатами їхнього успішного втілення у практичне виробництво м´яса птиці та яєць, продемонстрував показники, що їх можна досягнути при залученні інновацій від компанії ТЕХНА.

   Невелика, проте дуже вимоглива аудиторія заходу із непідробною зацікавленістю сприйняла запропоновану інформацію. Виникло активне обговорення предмету доповіді, з’явилися питання і навіть пропозиції. Зокрема, представники компанії «ОвостарЮніон» запитали, чи могли б спеціалісти «ТЕХНА» зайнятися автоматизацією посадки добового курча і механізацією вивантаження ремонтного молодняка. Французькі колеги, які були присутні на семінарі, припустили, що було б непоганорозпочати виробництво кліток для качки, оскільки це достатньо перспективний напрямок у птахівництві, розвитку якого сприятиме держава.

   Відбулася також неформальна зустріч Керівника технологічного центру ТЕХНА Володимира Гуренка із представниками декількох провідних компаній. Спеціалісти обмінялися досвідом впровадження вентиляційних систем, обговорили особливості існуючого на ринку обладнання, перспективи розвитку галузі птахівництва в Україні.

   Своїми враженнями від події поділився Валерій Анатолійович: «Відзначу, що в цілому доклад сприйняли дуже позитивно. Відчувалося, що присутні були сповнені гордістю за те, що українська компанія досягла такого рівня розвитку виробництва і займає позиції лідера на світовому ринку».

   Черговий раз компанія ТЕХНА виправдала свій девіз «Бути на крок попереду».


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr