ТЕХНА вносить вклад в економіку Індонезії

ТЕХНА вносить вклад в економіку Індонезії


   ТЕХНА успішно взяла участь у «Indo Expo and Forum», Дев'ятій Індонезійській національній агровиставці, яка відбулася в Джакарті, столиці Індонезії, 18-20 червня. Захід відвідало більше 12 000 гостей, що були зацікавлені сучасними розробками у сферах виготовлення продуктів тваринництва та молочної продукції.

   Компанія ТЕХНА стала одним із найпопулярніших експонентів. Клітка «Стандарт», зразок якої був представлений на стенді ТЕХНА, була розроблена спеціально для експлуатації на птахофермах в країнах з вологим кліматом, а тому викликала великий ажіотаж серед птахівників.

   - Відвідувачі нашого стенду відзначили високу ефективність використання клітки «Стандарт», яка безумовно виділяє продукцію ТЕХНА серед інших на індонезійському ринку, - розповів Володимир Ковальський, менеджер зовнішньоекономічної діяльності. - Крім того, ми провели кілька зустрічей з метою обговорення поточних проектів, зміцнення співпраці.

   Економіка Індонезії сьогодні активно розвивається і компанія ТЕХНА рада внести свій внесок у розвиток птахівничої галузі.


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr