ТЕХНА знову отримує нагороду

ТЕХНА знову отримує нагороду


   Нещодавно представники компанії повернулися з виставки в Узбекистані з ще однією перемогою.

   ТЕХНА стала переможцем у номінації «Краще представлення продукції»

   На виставці AGROWORLD 2014, яка проходила в Ташкенті 2-4 квітня, представники компанії ТЕХНА продемонстрували вміння не тільки створювати сучасну і високоякісну продукцію, а й належним чином презентувати її.

   ТЕХНА стала переможцем у номінації «Краще представлення продукції», найбільш ефектно продемонструвавши своє обладнання серед 150 компаній-учасників з 20 країн, і була відзначена провідними засобами масової інформації, які висвітлювали виставку.


   Почесними гостями стенду ТЕХНА на AGROWORLD 2014 були міністр сільського господарства Республіки Узбекистан, а також голова Союзу птахівників. Особливий інтерес у відвідувачів заходу викликало кліткове обладнання для вирощування бройлерів з роботизованою системою вивантаження птиці. Успішна презентація незаперечних переваг використання цього обладнання і принесло компанії нагороду за «Краще представлення продукції». Крім того, цього року ТЕХНА презентувала на AGROWORLD системи огородження власного виробництва.

   Компанія ТЕХНА дякує організаторам виставки за нагороду в номінації «Краще представлення продукції», а також за високий рівень організації заходу, і впевнена у подальшій плідній співпраці з AGROWORLD.    


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr