ТЕХНА провела успішні переговори з делегацією з Таїланду

ТЕХНА провела успішні переговори з делегацією з Таїланду


   ТЕХНА провела успішні переговори з делегацією з Таїланду

   Наприкінці березня центральний офіс ТЕХНА в Києві, а також виробництво в Новоград-Волинському, відвідали представники компанії-партнера з Таїланду. Серед них і дилер ТЕХНА - пан Чайвет Ячан.

   Метою візиту було зміцнення співробітництва та робота над проектом про постачання кліткового обладнання для птахівничої ферми в Таїланді.

   Наприкінці минулого року фахівці компанії ТЕХНА вже відвідували виробництво в Таїланді, і познайомилися з усіма аспектами майбутнього проекту. За попередніми оцінками, обладнання ТЕХНА (кліткові батареї для утримання курей-несучок) буде працювати в тропічному кліматі - в умовах, близьких до екстремальних. Втім, занепокоєння з боку замовника це не викликає, тому що ТЕХНА вже має досвід робіт у регіонах з підвищеною вологістю.  

   - Гості з Таїланду залишилися дуже задоволені відвідуванням наших підприємств в Україні, - розповів Володимир Ковальський, менеджер з продажу. – Особливе враження справив відмінний стан обладнання ТЕХНА, яке вже пробуло в експлуатації тривалий час.

   Після відвідин заводу, делегація з Таїланду зацікавилася й іншою продукцією виробництва компанії ТЕХНА. Крім того, сьогодні активно ведуться переговори щодо розробки компанією ТЕХНА проекту з постачання кліткового обладнання для вирощування ремонтного молодняку. Схоже, що встановлене співробітництво обіцяє бути довгостроковим і взаємовигідним.


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr