ТЕХНА розширює міжнародне співробітництво

ТЕХНА розширює міжнародне співробітництво


   Участь у птахівничій виставці VIV India 2014 відкриває для компанії нові горизонти.

   Виробниче об'єднання ТЕХНА презентувало діючі зразки кліткового обладнання для утримання курей-несучок на виставці VIV India, що проходила 23-25 квітня в самому серці ділового світу Індії - місті Бангалор.

   - Великий вибір обладнання ТЕХНА і гнучкість цін, безумовно, зацікавило фахівців різних сфер птахівництва в Індії, - прокоментував Алімуддін Бакш, дилер ТЕХНА в Індії. - Участь у VIV India було дуже корисним для компанії, оскільки дало можливість представити продукцію ТЕХНА потенційним клієнтам.


   Менеджери ТЕХНА отримали пропозицію щодо співпраці від гостя з Нігерії, а також провели продуктивні для обох сторін переговори з представниками французької компанії. Відвідувачі стенду, серед іншого, відзначили переваги автоматизації процесів обладнання ТЕХНА і високу якість представленої продукції

   Співробітники ТЕХНА висловлюють особливу подяку нашому дилеру Алімуддіну Бакша та його помічникам, за активне сприяння та допомогу в роботі на виставці, а також дякують працівників VIV India за високий рівень організації та сервісу заходу. 


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr