ТЕХНА у Сполучених Штатах

ТЕХНА у Сполучених Штатах


   У місті Маратон, штат Айова, США завершено встановлення інноваційного обладнання ПО «ТЕХНА» «cage free organic» на 100 тис. голів. Про це повідомив менеджер із ЗЕД відділу розвитку зовнішніх ринків Володимир Ковальський. Роботи були проведені на замовлення компанії «Rembrandt Foods».ТЕХНА повністю спорудила і обладнала пташник системами вентиляції, освітлення, годування, управління і т.д. Устаткування успішно введено в експлуатацію. ТЕХНА гарантує повний гарантійний та післягарантійний технічний супровід та консультації щодо експлуатації обладнання.

   На сьогодні це вже третя інсталяція на виробництві цієї американської компанії, і в цілому на обладнанні ТЕХНИ тепер утримується 170 тисяч курей.

   Система утримання курей «cage free organic»відноситься до альтернативних методів птахівництва. Виготовлена у ній продукція повністю відповідає американським вимогам сертифікації м´яса птиці та яєць.

   Система оснащена LED-освітленням, що скорочує витрати на електроенергію у 4-5 разів. У клітках забезпечено природнє кондиціювання повітря.Та найголовніше - птахи мають змогу вільно пересуватися поза межами клітки, що покращує їхній психоемоційний стан. Усе це виводить продукцію пташника в органічний сегмент ринку.

   Читайте про це на сайті компанії «Rembrandtfoods»        

http://www.rembrandtfoods.com/news-events/cage-free-to-become-the-standard-for-rembrandt-foods/


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr