Туреччина - актуальний напрямок не тільки для відпочинку

Туреччина - актуальний напрямок не тільки для відпочинку


  

Днями представники нашої компанії повернулися з однієї із найбільших виставок Середнього Сходу  – VIV Turkey 2017, що відбулася 06-08 липня у Стамбулі. Восьмий Міжнародний Ярмарок технологій птахівництва ставив собі за мету спростити передачу знань та технологій між спеціалістами птахівничої галузі шляхом створення мережі міжнародних зв'язків, що сприятимуть розвитку усіх сторін.

ТЕХНА - постійний відвідувач та учасник найбільш важливих подій птахівничої промисловості в усьому світі.

Вочевидь відкриті перспективи турецького ринку птахівництва, звичайно , привертають нашу увагу до регіону. Тому ТЕХНА прагне продемонструвати свої досягнення у виробництві спеціалізованого обладнання  для ефективного птахівництва.

Саме тому на VIV Turkey ми намагалися показати наші найкращі продукти та поінформувати наших потенційних замовників про нові технології, нові конструкторські рішення та нові можливості у птахівництві. Гості нашого стенду мали можливість ознайомитися із нашим клітковим обладнанням для вирощування курчат-бройлерів та утримання кур-несучок.

Наш маркетолог, Інна Волкова, відвідала виставку у Стамбулі  і поділилася з нами своїми враженнями:  

– Виставка була організована чудово! Багато відвідувачів. Публіка демонструвала жвавий інтерес до нашого обладнання. Люди вивчали наші продукти з цікавістю, допитливістю - і конструкцію, і механіку, і матеріали, з яких виготовлено обладнання, – розповідає Інна. - Тож, попрацювали ми на славу. Менеджери задоволені активністю відвідувачів. Тепер сподіваємося на якісне продовження переговорів, які відбулися підчас виставки".

До речі, раді повідомити про появу нового представника компанії ТЕХНА у Туреччині. Якщо ваші бізнес інтереси пов'язані із цим регіоном, неодмінно звертайтеся до нього:

Erol TURAN
Genel Mudur
NET ISI San.Tic.Ltd.Sti.
Hasanpasa Mh. Lavanta Sok. No:16 Etab isMrk. A Blk. K:2 D:7
Istanbul 34722 Kadikoy
+905322450696
+902163274027
+902163274101
erolturan@netisi.com.tr
www.netisi.com.tr      

 


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr