Інноваційна розробка ТЕХНА визнана кращою

Інноваційна розробка ТЕХНА визнана кращою


   ТЕХНА отримала головний приз у номінації «Інновація в птахівництві» («Farm Innovation Award - Poultry»), представивши свою новітню розробку - кліткове обладнання для вирощування бройлерів з роботизованою системою вивантаження птиці.

   Нагорода «Farm Innovation Award - Poultry» присуджується за продуктивні дослідження, розробку інновацій та ефективне впровадження нових технологій.    Ключовими аспектами оцінки, згідно з вимогами журі, стали:

- демонстрація потенційно високого рівня доходу від впровадження нової продукції або технології;

- ефективність використання продукції або технології потенційними клієнтами;

- доказ рентабельності довгострокових інвестицій на національному та регіональних рівнях;

- демонстрація тривалості стійкого зростання і чітких прогнозів;

- розуміння всіх нюансів процесу поставки та вимог потенційного замовника.

   На думку суддівства, роботизована система вивантаження бройлерів, розроблена компанією ТЕХНА, повністю відповідає висунутим вимогам, і, безумовно, є цінною інновацією у сфері розвитку птахівництва.

   Виставка AGRAme 2014 зібрала на своїх майданчиках більше 250 учасників з усього світу, а також безліч гостей, фахівців та експертів в галузі агрокультури, які прибули з різних країн і найвіддаленіших куточків Об'єднаних Арабських Еміратів. З 18 претендентів на нагороду було вибрано п'ять найкращих розробок, однією з яких стала роботизована система вивантаження птиці від компанії ТЕХНА.

   Річард Певітт, директор AgraME, привітав усіх учасників і фіналістів, підкресливши, що всі переможці продемонстрували широке коло рішень та інноваційних методів, високу ефективність їх застосування, а також продуманий менеджмент своїх розробок.

   Компанія ТЕХНА, в свою чергу, висловлює вдячність організаторам виставки AgraME 2014 за надану можливість продемонструвати свою новітню розробку в південно-східному регіоні Азії, а також висловлює подяку журі за почесну нагороду «Інновація в птахівництві».


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr