І це тільки початок

І це тільки початок

ТЕХНА успішно взяла участь у кількох міжнародних виставках

Portfolio Image

І це тільки початок

ТЕХНА успішно взяла участь у кількох міжнародних виставках

ТЕХНА починає 2014 рік в якості активного учасника і переможця міжнародних виставок.


MidWestPoultry, США

18-20 березня компанія ТЕХНА знову взяла участь у щорічній виставці Midwest Poultry Federation (MPF) Convention, Сан-Пауло, штат Міннесота. Цього року захід відвідало більше 2000 учасників з США, Канади та інших країн.

 

Більшість гостей Midwest Poultry націлені знайти конкретні пропозиції та можливості для розвитку бізнесу, що визначає позитивний результат проведення презентацій та укладання договорів.

 MidwestPoultry - основний спосіб комунікації з нашою аудиторією на середньому заході, тут ми надаємо можливість наочно ознайомитися з нашим обладнанням, - зазначив Володимир Ковальський, директор з експорту в Американському регіоні. – Участь ТЕХНА в MidwestPoultryFederationConvention в 2014 році пройшла дуже продуктивно. Ми зміцнили зв'язки з нашими партнерами, встановили нові перспективні знайомства.

Уряд США активно підтримує гуманне утримання тварин, а тому особливий інтерес у відвідувачів стенду викликало  підлогове обладнання компанії ТЕХНА, а продемонстровані презентації справили позитивне враження на гостей.

Ринок США дуже перспективний для ТЕХНА. Компанія планує участь і в наступних виставках. Крім того, розглядається можливість організації в наступному році широкомасштабної презентації обладнання ТЕХНА для фермерів та підприємств західного регіону США.
На фото: стенд компанії ТЕХНА на MidwestPoultryFederationConvention (2014)

 

ILDEX, В'єтнам

Цього року ТЕХНА вперше взяла участь у агровиставці ILDEX-2014, яка вібулася 19-21 березня в місті Хошимін, В'єтнам.

ТЕХНА була однією з небагатьох компаній, що представили увазі гостей інформацію про кліткове обладнання і останні розробки саме в цьому напрямку, а тому стенд ТЕХНА користувався чималою популярністю серед відвідувачів.

Виставка була вузькоспеціалізованою, і представники ТЕХНА дуже задоволені участю компанії в ILDEX:

- Крім іншого, на виставці нам вдалося зустрітися з нашими старими партнерами, зміцнити контакти, - поділився Ігор Азьмук, представник ТЕХНА на ILDEX-2014.– Більше того, ми отримали вигідну пропозицію про співпрацю від представників однієї з індійських компаній.

Співробітники ТЕХНА високо оцінили якість сервісу і організацію  ILDEX-2014, що цілком може вплинути на рішення приєднатися до виставки в наступному році.

На фото: Олег Омельченко, Директор з продажу обладнання, з гостями стенду. ILDEX, В'єтнам


AgraME
, UAE

Відмінним завершенням активного виставкового місяці стала участь у аграрній виставці «AgraME», 25-27 березня, Об'єднані Арабські Емірати. Інноваційна розробка ТЕХНА - роботизована система вивантаження птиці – стала кращою новинкою в сфері птахівництва.   

 

- Почесну нагороду в номінації «FarmInnovationAward  Poultry» нам вручив Міністр навколишнього середовища і водних ресурсів, Його Високоповажність доктор Рашид Ахмад Бін Фахад, – розповів Анатолій Кублій, керівник відділу експорту компанії ТЕХНА. – Раніше міністр відвідав стенд компанії, і був дуже задоволений розробками ТЕХНА. Крім того, отримана напередодні нагорода, привернула ще більшу кількість відвідувачів до стенду ТЕХНА.

Чималий інтерес арабських колег в галузі птахівництва викликала не тільки роботизована система вивантаження птиці, а й кліткова батарея для утримання курей-несучок. Представники компанії ТЕХНА встановили широке коло контактів і отримали безліч пропозицій про співпрацю в регіонах південно-західній Азії.

У найближчому часі в планах компанії опрацювання досягнень, отриманих в результаті виставкової діяльності. І, звичайно ж, підготовка до участі в найбільших заходах року у сфері птахівництва - агропромислових виставках VIV India, Бангалор, і VIV Europe, яка пройде в Голландії.

На фото: Міністр навколишнього середовища і водних ресурсів, Його Високоповажність доктор Рашид Ахмад Бін Фахад під час відвідування стенду ТЕХНА

 

 


Author: Alex Masterov

Photostream on Flickr

Broilers Growing

Broilers Growing
Growing Broilers

Broilers Growing
Layers Housing

Broilers Growing
Pullets

Broilers Growing
Breeders Housing

Broilers Growing
Alternative system