Indo Livestock 2015

Indo Livestock 2015


   31 липня закінчилась 10-та виставка Indo Livestock у м. Сурабая, Індонезія. Олег Омельченко, директор департаменту продажу обладнання, та Володимир Ковальський, менеджер із ЗЕД відділу розвитку зовнішніх ринків, були представниками компанії ТЕХНА на виставці і поділилися своїми враженнями.

   Володимир: Сурабая сьогодні є центром яєчного птахівництва, де бройлерне тільки починає розвиватися. Місто стало одним із найбільших у Південній Азії за останні роки та, незважаючи на свій постійний розвиток, ще не сформувалося як центр світового бізнесу. Тому, виставка була спрямована в основному на відвідувачів з Індонезії та Малайзії.

   Олег: Наша компанія має власну географію виставок, в яких бере участь, і постійно розширює її. І хоча ми не перший рік беремо участь у виставці IndoLivestock, цьогорічний захід перевершив всі наші очікування. Відвідувачі виставки склали виключно цільову аудиторію – представники птахофабрик, які реально націлені на придбання обладнання для своїх ферм.

   Володимир: Ми повністю виконали план зустрічей з нашими клієнтами цього регіону та отримали чимало запитів від ще незнайомих нам птахівників. Було дуже приємно бачити Міністра сільського господарства Республіки Індонезія на нашому стенді. Він виявив неабияку зацікавленість у клітковому обладнанні для вирощування бройлерів та курей-несушок виробництва ТЕХНА.

   Ще однією радісною новиною для компанії стало нагородження та вручення нагород учасникам виставки Indo Livestock 2015. ТЕХНА посіла третє місце серед більш ніж 350 учасників та одержала диплом за найкращий дизайн виставкового стенду.

   Ми дякуємо організаторам виставки, нашим теперішнім і майбутнім клієнтам та партнерам за плідну співпрацю!


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr