SIPSA 2015 - ТЕХНА в Алжирі

SIPSA 2015 - ТЕХНА в Алжирі


   Нещодавно представники компанії ТЕХНА повернулися з Алжиру, де проходила Агро виставка SIPSA 2015. Це велика виставка, що включає в себе широкий спектр продуктів, новітніх інструментів і технологічних розробок у сфері сільського господарства.

   Нам стало цікаво дізнатися, чим же вона ознаменувалася для компанії ТЕХНА.

   Тому, ми взяли коротке інтерв'ю у директора з експорту Анатолія Кублія, одного з представників ТЕХНА на виставці SIPSA 2015.

    Анатолій, ТЕХНА вже багато років бере участь у виставці SIPSA. Скажіть, будь ласка, чим виставка цього року відрізнялася від виставок раніше?

    По-перше, це ювілейна виставка. SIPSA виповнилося 15 років! По-друге, якість аудиторії виставки значно зросла і це не може не радувати. Якщо раніше це були окремі фермери та сільські жителі з малими обсягами замовлень, то зараз це вже повноцінні компанії із замовленнями на великі пташники і комплекси.

   Також, хотілося б відзначити, що стенд ТЕХНА був одним з кращих на виставці. З року в рік наша компанія виставляється на більш високому рівні.

   Яка географія відвідувачів, що були пристутні на виставці?

   Якщо мова йде про відвідувачів, то, в основному, це Алжир і довколишні країни. А ось учасники виставки були з абсолютно різних країн світу.

   Ви сказали, що стенд ТЕХНА був одним з кращих на виставці. Чи означає це, що він вигідно вирізнявся серед інших учасників і привертав увагу великої кількості відвідувачів?

   Безумовно, він користувався великою популярністю. Мало того, ми потрапили в восьмигодинний випуск новин на першому національному каналі!

   Це дійсно чудово! Чи домоглися Ви ще якихось результатів?

   Скажу Вам так: ми домоглися всіх тих цілей, які переслідує будь-який учасник виставки, беручи в ній участь.

   Дякую Вам, Анатолій!

   Сподіваюся, незабаром ми зможемо побачити репортаж з виставки SIPSA 2015, в який потрапив стенд компанії ТЕХНА! 


Автор: PR менеджер

Фото на Flickr