Про компанію


Про компанію

Виробниче об'єднання ТЕХНА

«Виробниче об'єднання ТЕХНА» є однією з лідируючих компаній світу з розробки і виготовлення кліткового устаткування, що використовується в промисловому птахівництві. З часу свого заснування продукція компанії ТЕХНА завоювала визнання аграріїв понад 25 країн світу. Клітинне обладнання, що випускається під маркою «ТЕХНА» є популярним серед агропромисловців Європи та Азії, Африки та Латинської Америки.

  За короткий проміжок часу компанією «ТЕХНА» виготовлено понад 1000 комплектів птахівничого обладнання на більш ніж 60 мільйонів птахомісць.

  Торгова марка «ТЕХНА» зареєстрована у всіх країнах СНД і Європейському Союзі. Якість устаткування підтверджено міжнародними і європейськими сертифікатами відповідності на всю лінійку обладнання, що випускається.

  Продукція компанії випускається на власних заводах. На підприємствах впроваджено систему управління якістю відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001: 2008. Виробничі потужності компанії дозволяють випускати продукцію з урахуванням новітніх світових технологій.

  Кліткове обладнання виготовляється з високоякісної сталі з цинковим покриттям першого класу та із застосуванням сучасних світових розробок.

  Все обладнання розроблено власним проектно-конструкторським бюро компанії з урахуванням новітніх технологій. Серед розробок є як типові проекти, так і спеціалізовані, виконані з урахуванням всіх побажань і вимог замовників з різних країн світу.

  Компанія «ТЕХНА» виробляє більше 30 видів кліткового обладнання призначеного для промислового вирощування та утримання птиці, починаючи від курчат-бройлерів, закінчуючи з роздільним утриманням батьківського стада курей і півнів. Компанією також виготовляються спеціальні клітки для курей-несучок, ремонтного молодняка. Розроблено альтернативна кліткова система утримання курей-несучок з урахуванням європейських стандартів і законів з охорони сільськогосподарських тварин згідно директиви Ради ЄС 1999/74 / ЄС від 19.07.1999 р.

  Компанія надає замовникам технологічний супровід. Фахівці технологічного центру здійснюють консультаційну допомогу у підвищенні ефективності експлуатації птахівничого обладнання при вирощуванні бройлерів та утриманні курей-несучок.

 Монтажна служба компанії «ТЕХНА» здійснює монтаж кліткового обладнання «під ключ».

 Сервісна служба здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування кліткового промислового обладнання на протязі всього експлуатаційного періоду.