Місія та стратегія


Місія та стратегія

Місія та стратегія

   Сьогодні компанія «ТЕХНА» є визнаним лідером ринку. Девіз «ТЕХНА» - «Завжди на крок попереду». Цей девіз неможливо втілити в життя без висококваліфікованих співробітників. Тому компанія приділяє велику увагу підбору персоналу, його подальшому навчанню, розвитку та професійному зростанню.   

   «ТЕХНА» надає своїм співробітникам комфортні умови праці та відпочинку: сучасне обладнання, кондиціоновані приміщення, різноманітні соціальні програми. Компанія дбає про розвиток і професійне зростання співробітників, забезпечуючи проведення різноманітних курсів та тренінгів.

   Однак, аж ніяк не матеріальні цінності відіграють вирішальну роль, коли у своєму прагненні бути «на крок попереду» компанія долає черговий рубіж. Уперед крокують люди. І особливості людських стосунків часто породжують незрозумілий феномен, в якому і полягає секрет успіху, який вирізняє компанію на ринку, в соціумі, в країні, в усьому світі.

   У «ТЕХНА» були сформульовані принципи, які використовуються при побудові стратегії розвитку та самореалізації компанії. Співробітники «ТЕХНА» неухильно дотримуються їх у повсякденній роботі.