Наші сертифікати та нагороди


Компанія ТЕХНА є одним з лідерів на ринку обладнання для промислового виробництва. Якість продукції «Виробничого об'єднання «ТЕХНА» підтверджено українськими  і європейськими сертифікатами відповідності на всю лінійку обладнання, що випускається.

Власна розробка конструкторського бюро компанії ТЕХНА – модель клітки ROBOT – внесена до Державного реєстру корисних моделей України й отримала Патент № 114210.

модель клітки ROBOT

На підприємствах впроваджена Система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001: 2015. Це дозволяє постійно збільшувати обсяги поставок і успішно працювати на ринках 33 країн по всьому світу.

 
 

Кожна участь компанії ТЕХНА у міжнародних спеціалізованих виставках, конференціях, профільних конкурсах, тощо засвідчена дипломом, медаллю чи будь-яким іншим пам’ятним призом за ті чи інші професійні надбання й досягнення.

У різні роки діяльності компанії значущими для нас ставали різноманітні відзнаки. Так, 2011-го року ТЕХНА отримала диплом за розробку альтернативної системи BALTIKA – надто важливого на той момент для європейського ринку обладнання, використання якого дозволяло виробникам яєць дотриматися усіх приписів Ради ЄС щодо утримання курей-несучок, забезпечити належні умови їхнього перебування у пташнику.

У тому ж році «Виробниче об'єднання ТЕХНА» було визнано лідером серед українських виробників устаткування для сільського та лісового господарств по ряду економічних критеріїв. Компанія отримала почесний Орден «Бізнес слава» і медаль «Лідер галузі». Варто відзначити, що нагороди призначалися за підсумками Національного бізнес-рейтингу 2010 року, а в рамках рейтингу було проаналізовано діяльність 300 тисяч вітчизняних підприємств. Усі дані для складання рейтингу були надані Державним комітетом статистики України.

У 2013 році робота компанії ТЕХНА була високо оцінена Посольством Республіки Узбекистан в Україні. У результаті проведеного аналізу діяльності українських підприємств, представлених на ринку Узбекистану, було виявлено, що компанія ТЕХНА є найбільшим постачальником технологічного обладнання для птахівництва і займає одну з провідних позицій за обсягом поставок птахівничого устаткування в Республіку Узбекистан. Компанія отримала почесний диплом і нагороду в якості кращого інвестиційного проекту.

Сертифікат та винагорода провідної міжнародної виставки VIV Europe 2014 за розробку й втілення інноваційної технології ROBOT, що передбачає автоматизоване вивантаження бройлерів із кліткових батарей по завершенню циклу вирощування лише під контролем персоналу, без безпосередньої присутності працівників у пташнику. ТЕХНА стала першою українською компанією, удостоєна такої винагороди.

ROBOT був також відзначений як краща новинка в сфері птахівництва 2014 року на виставці AgraMe у м. Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати. Почесну нагороду в номінації «Farm Innovation Award» вручив сам Міністр навколишнього середовища і водних ресурсів ОАЕ. Він особисто завітав на стенд компанії і відзначив переваги представленої продукції.

Кожного року десятки дипломів менеджери компанії ТЕХНА привозять з різних експозицій та професійних заходів. Адже маркетингова стратегія компанії передбачає присутність та активну діяльність виробника птахівничого обладнання ТЕХНА на провідних спеціалізованих виставкових майданчиках світу.

А 2018-го року ТЕХНА отримала чергове визнання як новатора у своїй сфері – відзнаку у Галереї інновацій VIV Europe за розробку багаторівневого безкліткового обладнання Multifloor у його інтерпретації для утримання курей-несучок EGGoist.

Ми високо цінуємо кожне наше подібне надбання. Проте найбільшою винагородою для всіх спеціалістів компанії ТЕХНА завжди були, є і залишатимуться численні листи подяки від наших замовників: за своєчасне постачання обладнання, за професіоналізм та швидкість під час встановлення та введення в експлуатацію, за вчасне та якісне сервісне обслуговування, за відмінну роботу технологів-ветеринарів на птахофабриках під час різноманітних технологічних процесів.

Ці листи, що надходять із різних країн і часом, навіть, виглядають як справжнісінький дарунок, стають для нас дієвим стимулом та натхненням для самовдосконалення та самовідданої роботи над розпочатою у 2000 році справою.

Tyson Foods Gratitide

Tyson Foods Gratitide

«Farm Innovation Award – Poultry»

«Farm Innovation Award – Poultry»

«For the development and implementation of innovative products and technologies» VIV 2014

«For the development and implementation of innovative products and technologies» VIV 2014

Diploma for the development and implementation of innovative project of

Diploma for the development and implementation of innovative project of "Baltika"

>
NABEL Co.,Ltd

NABEL Co.,Ltd

Nabel – японський виробник машин по упаковці та сортуванню яєць.

Site :http://www.nabel.co.jp


`]] >
`]]