Нагороди


   Успішна багаторічна робота, інноваційне і високоякісне виробництво принесло компанії ТЕХНА заслужене визнання серед птахівників усього світу. Це проявляється в численних преміях і призах, перемогах на тендерах і успішній участі у спеціалізованих виставках. Протягом кількох останніх років компанія отримала більше дюжини різних нагород.

   2014 рік був дуже успішним для нашої компанії. На початку року з TysonFoods, Inc. було підписано контракт на постачання кліткового обладнання для вирощування курчат-бройлерів з автоматизованим вивантаженням птиці на забій. Після постачання, інсталяції та введення в експлуатацію обладнання ми отримали офіційний лист-подяку від компаніїTysonFoods за розробку, впровадження і відмінне функціонування інноваційної автоматизованої системи вивантаження птиці для обладнання з вирощування курчат-бройлерів ТЕХНА.

   У травні 2014 року в рамках виставки VIVEurope 2014 компанія «ТЕХНА» успішно продемонструвала революційну розробку – роботизованусистему вивантаження бройлерів, і, заслужено, отримала почесну нагороду «За розробку і впровадження інноваційної продукції та технологій у сфері птахівництва». Ця інновація була визнана кращою серед 40 компаній-учасників конкурсу, організованого корпорацією VIV. «ТЕХНА» була першою українською компанією, яка отримала таку нагороду.

   А у березні 2014 на виставці AgraMe 2014 у м. Дубаї, ОАЕ інноваційна розробка «ТЕХНА» - роботизована система вивантаження птиці - стала кращою новинкою в сфері птахівництва. Почесну нагороду в номінації «FarmInnovationAward» вручив сам Міністр навколишнього середовища і водних ресурсів ОАЕ. Також Міністр відвідав стенд компанії і особисто відзначив переваги представленої продукції. 

   Крім цього, у 2013 році діяльність компанії ТЕХНА була високо оцінена Посольством Республіки Узбекистан в Україні. У результаті проведеного аналізу діяльності українських підприємств, представлених на ринку Узбекистану, було виявлено, що компанія ТЕХНА є найбільшим постачальником устаткування для птахівництва і займає одну з лідируючих позицій за обсягом поставок високотехнологічного обладнання в Республіку Узбекистан. Компанія отримала почесний диплом і нагороду як кращий інвестиційний проект.

   Компанія ТЕХНА постійно проводить активну маркетингову політику, регулярно і успішно беручи участь у найбільших спеціалізованих міжнародних виставках. На виставці AgroExpo-2012, що проходила в Узбекистані, наша компанія була нагороджена за найяскравіший стенд на виставці. А на українській AnimalFarming-2012 - за кращий національний стенд.

   У 2012 році компанія ТЕХНА стала дійсним членом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати.

   У 2011 «Виробниче об'єднання ТЕХНА» було визнано лідером серед українських виробників устаткування для сільського та лісового господарства по ряду економічних критеріїв. Компанії були вручені почесний Орден «Бізнес слава» і медаль «Лідер галузі». Варто відзначити, що нагороди визначалися за підсумками Національного бізнес-рейтингу 2010 року, а в рамках рейтингу було проаналізовано діяльність 300 тисяч вітчизняних підприємств. Усі дані для складання рейтингу були надані Державним комітетом статистики України.

Tyson Foods Gratitide

Tyson Foods Gratitide

«Farm Innovation Award – Poultry»

«Farm Innovation Award – Poultry»

«For the development and implementation of innovative products and technologies» VIV 2014

«For the development and implementation of innovative products and technologies» VIV 2014

Diploma for the development and implementation of innovative project of

Diploma for the development and implementation of innovative project of "Baltika"