Франчайзинг


   Компанія ТЕХНА належить до числа основних гравців на ринку промислового птахівництва. За 18 років роботи вона зарекомендувала себе як надійний та стабільний діловий партнер. Сьогодні компанія динамічно розвивається, розширюючи географію поставок обладнання власного виробництва. 

   У 2010 році ТЕХНА запустила проект франчайзингу. 

   З інтерв’ю Геннадія Мальованого, генерального директора ТЕХНА: «Франчайзинг ми запустили з метою грамотної організації бізнесу і просування власної торгової марки на ринках світу. Нам знадобилося 5 років, щоб запустити програму франчайзингу. Для цього ми детально вивчали і аналізували можливості ринків багатьох країн світу». 

   Придбати франшизу ТЕХНА може компанія з досвідом ведення бізнесу у сфері промислового птахівництва  певної країни. Для нас у франчайзі головне  чесність і прозорість у партнерстві.

   Сьогодні на умовах франчайзингу працюють підприємства у Росії.

    Для успішного просування продукції на ринку, ТЕХНА забезпечує рекламну кампанію і надає партнерам інформаційно-аналітичну підтримку.

    Робота на умовах франчайзингу дасть вам змогу вийти на якісно новий рівень розвитку бізнесу, багатократно знизити ризики, використати досвід і професійні компетенції ТЕХНА.