«Виробниче об'єднання ТЕХНА» - загальновизнаний лідер в області розробки і виробництва кліткового обладнання для промислового птахівництва. Більше 15 років «ТЕХНА» пропонує своїм замовникам не просто обладнання, а комплексні високотехнологічні рішення по автоматизації всіх систем життєзабезпечення та обслуговування птахів при її утриманні і вирощуванні.

  Сьогодні компанія ТЕХНА включає в себе:

  - Власне проектно-конструкторське бюро, де розробляється обладнання, в т.ч. і за індивідуальними вимогами замовників з Європи, Азії, Америки та Африки

  - Виробничі майданчики, оснащені сучасним обладнанням і дозволяють випускати продукцію з урахуванням новітніх світових тенденцій

  - Технологічний відділ, який надає допомогу у підвищенні ефективності використання птахівничого обладнання

  - Службу монтажу, яка здійснює монтаж «під ключ»

  - Службу сервісу, що виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації обладнання 

  - По всьому світу були відкриті сервісні центри та логістичні склади завдяки роботі яких компанія надає послуги високої якості і в найкоротші терміни.
    

ТЕХНА - це майстерність і вміння більш, ніж тисячі професіоналів та однодумців, добре обладнані виробничі майданчики, десять зарубіжних представництв, більше 1000 реалізованих проектів у різних країнах світу.

2000

2000

   У цьому році було засновано «Виробниче об'єднання« ТЕХНА».


2001

2001

ТЕХНА розробила і випустила кліткове обладнання для утримання курей-несучок.


2004

2004

Компанія повністю налагодила процес виробництва, почала плідну роботу на ринку України та СНД, а також проведення переговорів з потенційними партнерами та дилерами. У цьому ж році Виробниче об'єднання починає випуск кліткового обладнання для утримання батьківського стада.


2006

2006

Устаткування нашої компанії встановлено на ряді птахофабрик Близького Сходу, Кавказу, Центральної Азії.


2007

2007

Компанія здійснила ґрунтовну модернізацію своїх виробничих потужностей. Розпочався випуск продукції найвищої якості.


2008

2008

Виробниче об'єднання представляє свої нові продукти: кліткове обладнання для вирощування курчат-бройлерів з можливістю автоматичного вивантаження птиці, а також кліткове обладнання для утримання курей-несучок відповідно до європейських норм.


2009

2009

Кліткове обладнання компанії запрацювало на підприємствах країн Балтики, Центральної та Західної Європи, Центральної і Північної Америки, Африки. У цьому ж році ТЕХНА випускає кліткове обладнання для вирощування курчат-бройлерів і ремонтного молодняку.


2011

2011

Виробниче об'єднання при розробці продукту приділяє ще більшу увагу приписам європейських стандартів і гуманному ставленню до птаха. При цьому ТЕХНА прагне полегшити роботу обслуговуючого персоналу пташників. Така мотивація привела до народження нового інноваційного продукту - кліткового обладнання для вирощування курей-несучок з можливістю їх вигулу. Перший комплект обладнання було встановлено на латвійському підприємстві UPE UnfoldPoultryEquipment, тому отримав назву «Балтика». Пізніше ТЕХНА інсталює 12-ярусне клітинне обладнання для утримання курей-несучок. На даний момент клітка є однією з найвищих у Європі. У цьому ж році компанія створює клітинне обладнання для утримання курей-несучок «Старт», в якому вартість одного птахомісця становить $ 1,99.


2012

2012

Виробниче об'єднання встановлює клітинне обладнання для утримання бройлерів з автоматичним вивантаженням птахів на одній з українських птахофабрик. ТЕХНА має представництва в десяти країнах світу (Аргентині, Білорусі, Гватемалі, Греції, Казахстані, Китаї, Мексиці, Тунісі, Узбекистані), поставки в 14 країн, близько тисячі встановлених об'єктів на більше 800 мільйонів птахомісць. Ґрунтуючись на нинішніх результатах, можна стверджувати, що в майбутньому ці цифри суттєво зростуть.


2013

2013

Компанію ТЕХНА знають у всьому світі, як одного з кращих виробників кліткового обладнання. Компанія експортує за кордон більше 85% свого високотехнологічного обладнання для промислового птахівництва. Кількість встановлених проектів по всьому світу перевищило позначку 1 200. Крім цього, ТЕХНА є лідером серед виробників систем огородження та засобів безпеки периметра на території Східної Європи.